O nás


IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO., LIMITED se zaměřuje na výrobky osobní péče o domácnost a zdravotnické rehabilitační produkty již více než 10 let v Číně. Začali jsme jako malá operace, ale nyní jsme se stali jedním z předních dodavatelů v oblasti zdravotnických potřeb v Číně.


Dnes, IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO., LIMITED byla jedním z nejlepších výrobců kvalitních domácí péče propducts a zdravotní rehabilitační produkty, jako jsou: Walking bičů, Crutches, chodci, invalidní vozíky, Lift židle, Commodes, Bezpečnostní lišta na lázně, rukojeť pro postel, ortopedický polštář, nástroj pro reacher, zahradní nářadí apod.


IMG_2225.JPG


Jako profesionální domácí péče o produkty globální dodavatel v Walking Buns, Crutches, Walkers, invalidní vozíky, Lift Chair, Commodes, Zvýšené toaletní sedadlo, Sprchové židle, Bath bezpečnostní bar, Postel Assist rukojeť, ortopedické polštář, Reacher nástroj, zahradní nářadí a další produkty , IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO., LIMITED je cílem vytvořit nejpohodlnější a spokojenější spokojený život zákazníkům po celém světě!


3113464728_1044786415.jpg


IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO., LIMITED Produkty zahrnují:


1, Chůze procházky

2, Crutches

3, chodci

4, invalidní vozíky

5, Zvedací židle

6, Commodes

7, Vyvýšená toaletní sedačka

8, Sprchová židle

9, Bezpečnostní tyče

10, rukojeť asistenta postele

11, ortopedický polštář

12, nástroj pro dosažení cíle

13, Zahradní nářadí

14, Rekreační zbožíDodáváme rehabilitační produkty široké škále firem po celém světě, od velkých nadnárodních organizací až po malé individuální společnosti.


Vždy se domníváme, že veškerý úspěch naší společnosti je přímo spojený s kvalitou produktů, které nabízíme. Tak naše výrobky splňují nejvyšší požadavky na jakost, jak je stanoveno v ISO9001, SGS, CE, FDA pokyny a náš přísný systém řízení kvality.


chodec

chodec


Náš prodejní trh je:


Jižní Asie 5%

Jižní Evropa 10%

Severní Evropa 10%

Střední Amerika 7%

Západní Evropa 10%

Východní Asii 5%

Střední východ 8%

Oceánie 5%

Afrika 5%

Jihovýchodní Asie 8%

východní Evropa 10%

Jižní Amerika 7%

Severní Amerika 10%


sprchový kout

sprchová židle s rukojetí

sprchová židle s rukojetí


Vedle našich stávajících lisovaných výrobků může IMPERIAL CROWN INDUSTRIAL CO., LIMITED také vyrábět výrobky podle výkresů nebo vzorků od našich zákazníků. Kvalitu výrobku kontrolujeme kriticky pro každý krok při výrobě z dílů na finální výrobky. Nabízíme technickou podporu, která není vůbec žádnou.


A konečně, upřímně vítáme obchodníky z celého světa, aby přišli o spolupráci!