Dlouhá Koupelnová předložka

Dlouhá Koupelnová předložka

Dlouhá Koupelnová předložka produkt nabízí · NON-SLIP 200 PŘÍSAVKAMI A STRUKTUROVANÝM POVRCHEM!! Naše vynikající předložky mají 200 speciální velký sací poháry, silnější než jiné přísavkou, různé přísavky adsorpce pomoc mající v místě na hladké a čisté povrchy. · Plná velikost a...

Podrobnosti o produktu


Dlouhá Koupelnová předložka


VLASTNOSTI PRODUKTU


·NON-SLIP 200 PŘÍSAVKAMI A STRUKTUROVANÝM POVRCHEM!! Naše vynikající předložky mají 200 speciální velký sací poháry, silnější než jiné přísavkou, různé přísavky adsorpce pomoc mající v místě na hladké a čisté povrchy.


·PLNÉ velikosti a anti-bakteriální: naše extra dlouhé vana mat 40 palců x 16 palců a poskytuje maximální pokrytí. Mnoho dalších rohože jsou menší, takže oblastí vaší vany vystaveny. A naše Koupelnová předložka antibakteriální a odolné plísním, BPA Free, Latex Free, ftalát zdarma.


·Univerzální: Tato Koupelnová předložka mají více barev je skvělou volbou pro domov, hotel, lázně, sauny, tělocvičny sprcha.


·STROJE praní: Naše odolné Koupelnová předložka je prát v pračce usnadnit Bezproblémová údržba. Čištění a to kdykoli, jednoduše přehazovat rohož do stroje a užijte si svůj čerstvý vzhled.


·UPOZORNĚNÍ!! : Zabránění pádům: Secure přísavkami před každým použitím čas. Rohož se připojit pouze k čistý a hladký povrch. Nepoužívejte na texturou, kachlová nebo -hladké povrchy. Nepoužívejte oleje do koupele a skákat na koupelnovou předložku – květen způsobit uklouznutí.long bath mat


Long Bath Mat

Long Bath Mat

Long Bath Mat

Long Bath Mat


Long Bath Mat


Long Bath Mat


Long Bath Mat

Long Bath MatHot Tags: dlouhé lázni rohož, Čína, výrobce, dodavatel, výrobce, velkoobchod, levné, Prodám, na prodej
Dvojice:Ne Další:Oblázková protiskluzová sprchová vana Mat

Dotaz

You Might Also Like