4 druhy starších lidí potřebují používat tyče

- Nov 29, 2017-

Mnoho starších lidí si myslí, že by měli používat starosti, i když je jejich tělo stále těžké. Ve skutečnosti je nejlepší nepoužívat tyčinky pro zdravou starší osobu.


4 druhy starších lidí potřebují používat tyče


1, Starší pacienti měli mrtvici


Multifunkční nohy podporují funkci rovnováhy, nosnost a stabilitu pacientů s mrtvicí. Jsou vhodné pro pacienty s mozkovou mrtvicí, kteří mají jistou schopnost stát a chodit, ale potřebují získat rovnováhu při pohybu. Na trhu jsou tři nožní hole, čtyři stopové hole, tyto hole a více podporující široká a dobrá stabilita, kromě pacientů s mozkovou mrtvicí, ale také pro všechny, jejichž jedna noha není dostatečně bezpečná pro starší lidi.


2, Starší pacienti se špatným zrakem


Někteří starší lidé mohou mít zrakovou ostrost, rozmazané vidění a další jevy. Když vyjíždějí, mohou využít pěší hůl, aby našli vodu a překážky na povrchu vozovky před nimi, což pomáhá zajistit bezpečnost výletních aktivit. Tito starší lidé obecně nemají špatnou přilnavost, podpora horních končetin není silná, doporučuje se používat jednu patu, což je tvar otazník jako hůl. Zraková ostrost je obzvláště špatná, můžete si vybrat, že tělo hole může být jasné v noci, může vyvolat pozornost ostatních lidí.


3, starší lidé se zlými klouby


Pro starší pacienty s těžkou osteoporózou a lumbální kompresní zlomeninou mohou barle zkrátit čas a úsilí na bederní a kloubní ložiska, chránit kosti a klouby před zraněním nebo snížit opotřebení kloubů. Nejlepší volbou jsou podpaží v podpaží, které mohou snížit 80% nižší tělesné hmotnosti. Nicméně, nejlepší axilární použití spárované, snadno použitelné, když jsou problémy svalové síly nerovnosti. Pokud uživatel potřebuje pouze jednu barbu, která je dostatečná k podpoře, můžete nahradit jediné berle nebo hole na předloktí.


4, starší lidé se špatnou rovnováhou


Starší motorová funkce se významně snížila, funkce váhy oslabila, a to i při stálém držení a pádu, berlí se mohou zlepšit na menším opěrném povrchu, schopnost ovládat těžiště těla, zlepšit rovnováhu starších lidí, můžete také porovnat dav Husté místo, aby se zabránilo osobě ve spěchu pěší kolizní havárii. Takoví starší lidé si vybírají beranice nebo 3 trnité třtiny, 4 hrotové hole podle vlastní situace. Snadná únava nebo špatná chůze schopnost starších lidí si může zvolit trénink, kdykoliv k odpočinku.


Dvojice:Jaký druh invalidního vozíku používají starší lidé? Další:Jak starí lidé zvolili správnou hůl?