Americká vycházkové hole

- Sep 05, 2018-

V Severní Americe je walking cane vycházková hůl zakřivenou deskou, podobně jako pastýřskou hůl, ale kratší. Tedy i když se nazývají "hole", jsou obvykle vyrobeny z materiálu těžší než hůl, například dřevo nebo kov.

Ve Spojených státech prezidenti mají často provádí hole a obdržel jako dar. Smithsonian má hůl věnována George Washington, Benjamin Franklin. Má zlatá rukojeť ve tvaru Fryžské čapky. V moderní době, vycházkové hole jsou obvykle vidět pouze s formální oděv. Zatahovací hole, které odhalují vlastnosti jako skryté prostory, bazén hole nebo čepele jsou populární mezi sběrateli. Z mnoha látek, přírodních a člověkem způsobených byly provedeny úchyty. Vyřezávané a zdobené hole se obrátili funkční do fantastické.

Myšlenka ozdobný hůl jako módní doplněk s cylindr a ocasy byla zpopularizována v mnoha písní a tanců aktů, zejména Fred Astaire v několika jeho filmů a písní jako cylindr, White Tie a ocasy a dáš na the Ritz , kde ho napomíná, "Pojď, musíme míchat, kde Rockefellerové chodit s hůlkami nebo deštníky v jejich rukavice." Často se tančil s holí.

Některé hole, známý jako "Popíjení hole" nebo "Sklápěče", mají vydlabané prostory v horní kde baněk nebo lahvičky alkoholu může být skryta a vyřítil na vyžádání.

Použijete-li jako mobilitu nebo stabilitu pobočník, hole jsou obecně používány v ruce naproti poranění nebo slabost. To se může jevit pult-intuitivní, ale to umožňuje hůl použijí pro stabilitu v způsobem, který umožňuje uživateli posun velkou část své hmotnosti na hůl a od jejich slabší straně se jimi. Osobní preference, nebo třeba držet hůl v rukou dominantního znamená, někteří uživatelé hůl se rozhodli držet hůl na jejich poškozené straně.

V Kongresu USA v roce 1856 Charles Sumner Massachusetts kritizoval Stephen A. Douglas z Illinois a Andrew Butler z Jižní Karolíny za Kansas-Nebraska AKT. Když příbuzný Andrew Butler, Preston Brooks, slyšel o tom, cítil, že si Sumner chování požadoval odplatu a na něj nesmyslné na podlahu Senátu s gutaperča chůzi hůl. I když tato událost je obecně známý jako "výprask senátora Charlese Sumner", ne bití v normální (britský) smyslu formální tělesných trestů se mnohem pružnější a obvykle tenčí ratan.


Dvojice:Vlastnosti nástroje grabber Další:Uvolnění pro výběr materiálu