Mohu přinést letadlo na letadlo?

- Apr 01, 2017-

Když plánujete cestovat letadlem, můžete si s sebou vzít svou chůzi rovnou do letadla.

 

Mnoho leteckých společností vám umožní vzít vyjížďku na letadlo a nebude se považovat za jednu z vašich povolených kusů zavazadlového prostoru. Chůze jako hůl nebo pár   Berle , spadá do kategorie mobilního zařízení. Existují jen málo omezení týkající se těchto položek týkajících se bezpečnosti a zdraví   Chodce a dětská sedadla. Letecké společnosti, jako je United, nepočítají pomocná zavazadla jako zavazadla.

 

Když nastoupíte do letadla, požádejte letuteli, jestli vám dokáže uložit vaši chůvu. Mnoho letounů má skříně k ukládání dlouhých nebo nepravidelně tvarovaných osobních předmětů, jako jsou závěsné oděvní tašky, vycpávky a hole . Ke konci letu letadlová loď vrátí hůl, nebo ji můžete požádat.

 

Abyste se vyhnuli neviditelným okolnostem na letišti, obraťte se na leteckou společnost, kterou budete používat, a požádejte se o její specifické zásady týkající se vyjížděk. Zeptejte se, zda můžete držet s sebou palubní prst v letadle, než si je muset prohlédnout s kufříkem.

 

vycházková hůl


Dvojice:Pro co se používají chůze? Další:Zvýšené záchodové sedátko s opěrkou pro postižené starých lidí, plastové sedátko, vyfukování záchodové prkénko