Sedačková lanovka opatření

- Dec 14, 2016-

Za prvé neustále zlepšovat standardy. Sedačková lanovka bezpečnosti, existující standardy, stejně jako oblasti vyžadující zlepšení, také výkon a kontrolu a testování metody pro další posílení. Proto osobní bezpečnost může ve vhodných případech příslušných norem (nebo její část) přeměnou z dobrovolné na povinné, s cílem usnadnit prosazování a uplatňování standardů, zajistit bezpečnost spotřebitelů. Mezitím vypracování a revizi norem je třeba urychlit, umožňující standardy lépe kombinovat s praxí.

Za druhé, provádět další certifikační systém. Od 1. května 2002, nábytkářský průmysl zahájena výstavba certifikační systém, jako například: Peking zhongqing České certifikační centrum Výrobková certifikace prováděcích pravidel nábytek, nábytek pro andquot; ochrana životního prostředí výrobek certificationandquot; andquot životního prostředí certificationandquot ochrany, bezpečnosti a výrobků; a andquot; certificationandquot kvality produktů nábytku; tři druhy certifikací, splňují požadavky certifikace a smí používat certifikační značku. Spotřebitelé viz certifikace, nebo může být balení produktu viz s pochopením certifikační značku na kvalitu výrobků, není třeba hlavní komplex norem a technické požadavky. Je politováníhodné, že ekologické certifikaci výtah křesla a další kancelářský nábytek, nemůže zajistit jejich bezpečnost výkonu. Další certifikace systému, zlepšení výrobku kvalitní systém kvality zajištění kapacity, je dobrá věc pro producenty a spotřebitele.

Třetí, přísné produktů dohledu a kontroly jakosti. Produkt kvalitní dohled a kontrola, pomůže zákon vymáhání pochopil, že kvalita výrobků a nekvalitní výrobky, publikování testu, výsledky lze použít také jako spotřebitele srozumitelné a odkaz pro vybrané produkty. Sedačková lanovka během nehody, stát může provádět zvláštní kontroly pro tyto výrobky k ochraně spotřebitelů a #39; bezpečnost osob a majetku a udržovat stabilitu trhu.

Konečně zvýšit andquot; tři noesandquot; úsilí vyšetřovat a trestat. Statistiky ukazují, že lanovka nehody jsou obvykle andquot tři noesandquot; jmenovitě andquot; žádné výrobní datum, žádná kvalita certifikace (nebo licence), non-factoryandquot;. Takové výrobky jsou většinou nekvalitní, v případě nehod, často nejsou schopny najít cla vzpěr, tak, že jsou ohrožena spotřebitelská práva. Oddělení kontroly kvality a průmyslové a obchodní správních orgánů by měly zvýšit své úsilí, vyšetřování a léčby andquot; tři noesandquot; lanovka k vymazání těchto andquot, černý sheepandquot;.


Dvojice:Charakteristika sedačkové lanovky Další:Výhody ze sedačkové lanovky