Společné závady trekujícího pólu

- Mar 27, 2018-

1, Rust

Při údržbě trekkingového pólu lze velmi malé množství odstraňovače hrdla použít k ošetření hrdze na povrchu. Před použitím však musí být veškeré maziva na povrchu odstraněny, neovlivní funkci zámku nastavení treku. Kromě toho může být jemný brousicí papír použit k odstranění povrchu rzi a udržení funkce zamykání trekkingových tyčí neovlivnutelné (i když může odštěpit ukazatel stupnice nad trekkingovým pólem), použití rotujícího trekujícího pólu může mít za následek vznik rzi - padající prášek tyče klesá, blokuje zajišťovací průchodku a ovlivňuje blokovací efekt. Proto je třeba během údržby odstranit rzi v průchodce. Předtím, než je použijete v kombinaci, ujistěte se, že je vnitřní strana velmi čistá, neobsahuje žádné rzi a mastnotu.


2, přezka

Zajišťovací systém hliníkových trecích pólů nelze vytahovat. Můžete jemně poklepat na uzamčenou plochu nebo mokré trekkingové tyče, abyste snížili tření a pak můžete odšroubovat trekkingové tyče. Po odšroubování se ujistěte, že stojíte vzhůru a necháte vodu pomalu vypouštět a vysušte trekové póly pro uložení.


3, Nelze zamknout

Když se trekingové tyče otáčejí a průchodky ve vzpěru se otáčejí vzpěrami a nemohou být uzamčeny, vzpěry mohou být rozebrány a potom mohou být průchodky důkladně vyčištěny a vyměněny. Pokud stále nemůžete zablokovat, po demontáži nosné tyče otočte tenkou opěrnou tyč do průchodek, abyste otevřeli průchodky, a potom je vložte do tlusté opěrné tyče, abyste se přizpůsobili požadované délce. Zablokujte ji později.


Dvojice:paměťový pěnový gelový polštář Další:Základní typ toaletní židle