Různé metody čištění polštářů

- Dec 07, 2017-

Polštář je náš dobrý partner pro spánek, víte, jak vyčistit polštář?


1. Polštář z chemických vláken je vyroben ze společných polštářů z umělých vláken. Vzhledem k chemickým vláknům materiál není příliš prodyšný, použití dlouhou dobu snadno deformované spekulace, nedostatek flexibility, polštář ukázal drsný stav.


Metody čištění: Ruční mytí, mytí stroje může být, ale zvolit jemný prací prostředek. Nejlepším způsobem, jak umýt myčku, je umýt ručníky, aby se vyrovnala voda. Po umytí to pomůže obnovit pružnost polštáře a být měkký a načechraný.


2. Latexová polštářová pružnost, snadná deformace, silná opora. Podle zpráv, latex pro vývoj dětí s kostí, můžete změnit tvar hlavy, a nebude způsobovat alergie na dýchání, jako jsou prach, vlákniny a další alergeny. Některé latexové polštáře také působí masáž a podporují krevní oběh.


Metoda čištění: Namočte do studené vody mycím prostředkem, lehce přitiskněte polštář rukama, dokud nebude čistá, musí být přebytečná mycí kapalina stlačena. Po čiré vodě opakovaně myjte až do opláchnutí.


3. Perfektně polstrovaný polštář lepší, může poskytnout lepší oporu hlavy, nebude deformován dlouhým používáním. A dolů s lehkými, prodyšnými, bez horkými výhodami.


Metoda čištění: Pod vodou je velmi snadné zachytit, takže tento polštář nelze vyčistit. Pravidelně zakládejte polštář ručně, abyste ho udrželi načechraný a získávejte větrání vlasů, odstraňte pot a vodní páru. Mohou být také zaslány na čištění čističky.


4. Ostatní druhy polštářů hlavně čajový polštář, polštář s aktivním uhlím, polštář z bambusového uhlí, kamenný polštář a podobně.


Metoda čištění: Polštář na zdravotní péči nelze umýt, ztráta vody způsobí jeho účinnost. Správnou cestou je položit polštář, obnovit jeho původní tvar a ventilaci, aby se zabránilo expozici.


Dvojice:Jak navrhnout Senior Bed Rails? Další:Jak si vybrat masážní křeslo?