Jak starí lidé zvolili správnou hůl?

- Nov 29, 2017-

Vzhledem k poraněním nebo problémům s mobilitou Vám lékař poradí, abyste používali berle, abyste udrželi rovnováhu v akci, a určitě budete oslnění tak mnoha možnostmi, včetně různých barev a stylů. Použití pravé třtiny může být pro starší lidi mnohem pohodlnější. Nesprávná hole může způsobit nepohodlí a zvýšit pravděpodobnost pádu. Tak jak si vybrat správné starší hole?


1. Zkontrolujte spodní část prutů


Bundy se silnou tvrdou gumou v dolní části pomáhají udržovat podlahu v chodu a zvyšují tření na většině různých povrchů. Zkontrolujte, zda je kaučuk silný a zda jsou zuby ostré. Pokud se zubní vzorek zdá být opotřebovaný, je třeba jej vyměnit nebo alespoň každých pět let.


2. Zvolte rukojeť


Vyberte rukojeť, díky níž se budete cítit pohodlně. Můžete si zvolit nějakou rukojeť nebo rukojeť, která může být založena na vašich osobních preferencích. Dokonce i když je vaše ruka nebo prst zraněný, lékař i terapeut mohou zavést některé rukojeti, které vyhovují vašim konkrétním potřebám. Pokud používáte ruce nebo prsty bolesti, pak použijete rukojeť není vhodná pro vaši ruku, než si koupíte více, měli byste vyzkoušet různé rukojeti pro konečnou volbu.


3. Zkontrolujte regulátor


Mnoho hole je nastavitelné, ale některé ne. Ujistěte se, že tyče se přizpůsobují vašim výškám:


(1) zápěstí se může nacházet blízko horní části hole.


(2) nastavit na loket může cítit pohodlný úhel.


(3) zkřivený úhel ohybu lokty asi 30 stupňů.


(4) držte ruku dolů vertikálně, koleno se ohne o 30 stupňů, zápěstí se může dostat do kontaktu s vrcholem hole.


(5) Pokud je hůlka příliš dlouhá, bude se vám cítit obtížné zvednout a pohybovat se, příliš krátké vám usnadní ztrátu rovnováhy.


4. Jiné typy chůzí


Existují různé typy chůzí, které lze skládat se sedačkou. Vyberte si chůzi, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Vyzkoušejte různé nákupní boty.


Dvojice:4 druhy starších lidí potřebují používat tyče Další:Které starší potřebují berle?