Jak starí si vybírají svůj vlastní polštář?

- Nov 29, 2017-

1, podívejte se na polštář


Pochovaný polštář z kůže je vhodnější pro starší lidi. Navíc písek, čaj, rýže patří k takovým plastovým, prodyšný polštář. U pacientů s cervikální spondylózou, pokud můžete použít tyto materiály vyrobené z polštářů, bude příznivější léčba.


2, viz velikost


Délka polštáře za normálních okolností je nejlepší být širší než ramena. Nespívejte příliš malý polštář, protože když se otočíte, polštář nemůže podpírat krk, druhý příliš malý polštář také ovlivní bezpečnost spánku. Někteří lidé rádi používají tento druh nepravidelných polštářů, i když jsou velmi osobní, ale mají zvážit, zda by to mohlo poškodit kvalitu spánku.


3, podívejte se na výšku


Vysoce kvalitní spánek je velmi důležitý pro tělesné a duševní zdraví, takže je třeba zvolit dobrý polštář. Pro starší, příliš měkké polštáře brání otáčení hlavy, není příznivé pro krevní oběh, odborníci naznačují, že starší lidé zvolit výšky 9 cm polštář je vhodné. Neptejte se příliš vysoko nebo příliš krátce. Příliš vysoká, snadno vedou k nespavosti, spánek není praktický. Příliš krátké, to dělá cervikální páteř nemůže dostat dobrý odpočinek a odpočinek, deprese, krevní oběh není hladký.


4, podívejte se na strukturu


Doporučený tvar drážky, který je nižší než obklopující prostředek, kromě mírné podpory hlavy, ale také může lehce držet krk. Tlustší vlevo a vpravo, můžete se automaticky přizpůsobit na stranu spánku těla, když se otočíte bokem a spíte výšku. Ideální polštář, nejzákladnější, aby se polštář těsně přizpůsobil fyziologickému zakřivení krční páteře, takže lidé, kteří jeden den pracují a studují život, zvedají cervikální svaly, únavu vazů během spánku. Tvar hlavy uprostřed nízkého, vysokého předního tvaru pro fyziologické zakřivení krčku. Tento polštář může používat přední část vyčnívající k udržení fyziologického zakřivení krční páteře. Tradiční polštář krční páteře, snadno deformace.


5, podívejte se na tvrdost


Příliš měkký polštář v oblasti útlaku hlavy nevede k prokrvení, lidská hlava a krční páteř nejsou příliš dobrou podpůrnou silou. Pro starší osoby by příliš měkké polštáře bránily otáčení hlavy, což by jim usnadnilo náhodou čelit pohřbení v polštáři v průběhu převrácení, což by mohlo ovlivnit dýchání nebo dokonce způsobit udušení. Navíc příliš měkké polštáře mohou také způsobit "tuhý krk". Starší páteř má více degenerativních změn, měla by věnovat větší pozornost tomu, aby se zabránilo výskytu spondylózy. Navíc vhodný polštář může hrát roli při tvarování hlavy. Proto, výběr polštáře, je nejlepší zvolit trochu tvrdost polštáře tak, aby s rotací hlavy kdykoliv tvarování toku, hrají jednotnou roli v podpírání jak pro zajištění hladkého dýchání, ale také hlava a krku Svaly se uvolní.


Dvojice:Jak vybrat ten správný invalidní vozík? Další:Jaký druh invalidního vozíku používají starší lidé?