Jak vysoká jsou holení?

- Apr 01, 2017-

Je velmi důležité, aby uživatel uchopil správnou výšku tyče, aby se udržel správný postoj a držení těla, je racionální používání podpěry hlíny velmi důležité. Pokud je dlouhá hůl příliš nízká, vytvoří se hrbáč a při příliš vysokém zatáčení se dostanete na schody nebo schody, když je to obtížné. Kroužky jsou vhodné k použití, praktické k použití a naopak, větší úsilí a dokonce i poškození, a proto si vyberete správnou barbu je velmi důležitá. Pro určení vhodné délky trnu je třeba nosit boty, zaujmout pozitivní polohu, měřit zápěstí na vzdálenost od země nebo ulnarové stopky na vzdálenost od země.

 

Ropa je obvykle jediné uchopení v nepohodlí mezi nohama a ručníky držení páteře chůze, věnujte pozornost první berle po kroku dopředu, když první krok končetiny, po končetinách jsou vzaty, s dvojitou podporu jako podpora, Tělo se postupně pohybuje vpřed krokem dopředu nesmí překročit normální chůzi, aby nedošlo k pádu nestability, dvakrát dopředu k posunu dopředu k paralelnímu, nikoliv k oběma stranám snímku. Kroužky by měly být pevně uzemněny, aby se zabránilo posuvu. Pokud je doba odpočinku na lůžku delší, začala chodit pěšky, často cítila závratě na pravoboku, snadno padala, postupně se přizpůsobovala. Můžete se cvičit sedět na posteli, po péči zaměstnanci, v pokoji na krátkou dobu stát, přizpůsobit se cvičení po chůzi a chůzi. S neustálým vývojem vědy a techniky, berle designu a výroby stále více sofistikované. Takový jako napínací hůl, jak v podpaží, ale také s rukama podepřenými berlími knoflíků . Můžete nastavit použití vysokého stupně skládacích stoliček ( sedlovou třtinou nebo třtinou se sedačkou ), obvykle v případě, že je použitá třtka, pokud je to nutné, lze také otevřít jako stoličku s bezpečnostním držadlem. Pokud jde o čtyři nožní berle ( čtyřnásobná třtka ), bývaly stabilnější než "berle pro jednu nohu".

 

Dva způsoby, jak určit výšku třtiny

 

Metoda 1: Těleso vzpřímené k ohybu loktů 30 °, dorziplexní zápěstí kolem 30 ° udržuje trn tak, aby pad pad pad před přední a boční straně vzdálenosti od 15 cm pozice.


Metoda 2: Těleso vzpřímeně, výška tyče a velký rotor (kloubový výčnělek) ve stejné výškové poloze.

 

Svazek-sizing-information.jpg


Dvojice:Proč používat Grab Bars? Další:Kdo používá komodu?