Jak si vybrat masážní křeslo?

- Dec 08, 2017-

Nejprve zvolte masážní židli, která odpovídá tvaru těla. Pokud je příliš velká nebo příliš malá, masážní židli nemůžete masírovat do příslušné části těla. Vzhledem k tomu, že masážní křeslo se používá hlavně k relaxaci a zdravotní péči, tak výběr by měl zvážit, zda je její funkce komplexní.


Jádrové komponenty


Zvolit masážní křeslo je třeba zvážit řadu faktorů, hlavní součásti masážního křesla jsou hlavní pohyb, kolejnice, motory, materiály atd., Kvalita masážního křesla závisí především na kvalitě těchto hlavních komponent:


Základní deska


Na základní desce lze říci, že masážní křeslo mozku, které slouží k řízení programu masážního křesla, napájení, pneumatické ventilové motorové ovládání nosiče přes masážní křeslo ruční řídící přenosové povely, přijaté základní deskou a vydávané k masážnímu křeslu mechanismus pro provádění Masážní cvičení je jednou z důležitých složek.


Masážní židle je dobré nebo špatné, a to nejen závisí na jeho vnější funkci je více, materiál je dobrý, ale také záleží na jeho masážním programu je humánní, zážitek z programu je vysoký.


Hnutí


Pohyb masážní židle je vybaven manipulátorem a zařízením pro ovládání motoru manipulátoru. Masážní křeslo může volně chodit po vodící liště a masírovat zadní část a hýždí lidského těla podle délky vodicí lišty.


Železnice


Hlavní konstrukce masážního křesla, s pohybem manipulátoru a většinou vnitřních hlavních komponent, tvoří celkový rámec masážního křesla. Od roku 2014.


Robot


Masážní židle manipulátor, přes design programu, můžete dosáhnout různých umělé masáže. Prostřednictvím masážního principu, k dosažení masážního efektu, hraní pro vyčištění meridiánů, qi a krevního oběhu, udržování tělesné rovnováhy jin a jang, mechanická masáž je nejdůležitější masážní masážní židle.


Motor


Běžně známý jako motor, jeho hlavní úlohou je vytvářet hnací točivý moment jako zdroj elektrické nebo mechanické energie. Generátor v okruhu s písmenem G uvedl, že jeho hlavní roli je použití mechanické energie na elektřinu, která podporuje chod funkce masáže robota je důležitou hnací silou.


Obecné masážní křeslo za přítomnosti následujících typů motorů:


① hnětení motoru: hnací taktiky hnacího robotu;


② porazit motor: pohon manipulátor beat taktiky;


③ vibrační motor: masážní mechanismus pro vytváření vibračních efektů;


④ chodící motor: řidič robot chůze v kolejišti;


⑤ motoru nožního válečku: provozní chod válce;


⑥ motor na hnětení desky: pohněte hnací desku.


Kůra


Cortex masážní křeslo je velmi důležité, vynikající cortex masáž je klíčem k výběru pohodlí. Vysoce kvalitní masážní židle obvykle používají speciální PU kůži, použití trojrozměrné struktury sítě z netkaného substrátu. Kůže musí být velmi odolná proti opotřebení, měkký a jemný dotek a profesionální hydroizolace, prodyšnost silnější.


Dvojice:Různé metody čištění polštářů Další:Situace na trhu masážního křesla