Jak si vybrat starší masážní křeslo?

- Dec 08, 2017-

1. Funkce by měla být jednoduchá a praktická


Koupit masážní židle pro starší lidi, funkce nepotřebuje příliš mnoho, praktické. Pokud jde o televizi, MP3, jade masáž a další funkce, podle svých potřeb si vybrat. Některé funkce nemusí být pro starší lidi potřebné nebo těžkopádné.


2. Intenzita masáže není příliš těžká


Někteří starší lidé mohou být docela tolerantní, jako masáž velkého masážního křesla, ale tato masáž je příliš velká masážní židle, ve skutečnosti není vhodná pro seniory. Nižší kostní hustota starších, kostí a měkkých tkání, ale také poměrně chudá, pokud se rozhodnete cvičit příliš mnoho masážních křesel, je snadné způsobit nepohodlí starším nebo dokonce poškodit.


3. Vyberte masážní křeslo s funkcí detekce těla


Nízká masážní židle nemá funkci detekce těla pouze v souladu s výchozím programem, který běží bez ohledu na výšku a tloušťku uživatele. Výsledkem je, že uživatelé často považují za frustrující, aby byli stlačeni a postrádali pohodlí masážní židle. Často stiskněte místo nebylo stisknutí, podle místa by neměl tlačit na bolesti. Dokonce i dlouhodobé používání takových masážních židlí nízké kvality může způsobit fyzické poškození. Zejména starší lidé nevybírají tuto masážní židli s nízkou kvalitou, snaží se zvolit masážní křeslo s funkcí detekce těla.


Dvojice:Co lidé nehodí masážní křeslo? Další:Jak chránit starší klouby?