Jak vybrat ten správný invalidní vozík?

- Nov 30, 2017-

(1) Obvykle nepoužívejte, pouţívejte je pouze při jízdě nebo pro lékařské ošetření, doporučuje se používat běžné měkké sedátko nebo obousměrné zatížení vozíkem, cenově dostupné, oblíbené, pohodlné a lehké.


(2) Hliníková slitina je nejlehčí ze všech materiálů pro vozíčkáře a často se doporučuje používat lehké hliníkové vozíky.


(3) Osobní auto, které jezdí, je vhodné zvolit přenosné hliníkové invalidní vozíky.


(4) Pokud lidé lámou nebo potřebují péči, doporučuje se použít ortopedickou nohu (mobilní nožní opěrku) polozahlavou nebo plnou lehkou invalidní vozík.


(5)) Starší lidé nebo lidé, kteří jsou velmi nepohodlní k pohybu, doporučujeme používat opěrky rukou a odnímatelné opěrky nohou na vozíku.


(6) Pokud je uživatelská inkontinence nebo semi-toaleta nepohodlná, doporučuje se používat invalidní vozík s komodou. Poloviční a plné invalidní vozíky s aktivním madlem nebo opěrkami nohou poskytují pohodlí. Dlouhodobá zácpa nebo osoby, které nejsou velmi obtížné stát, doporučuje se použít toaletní záchodové sedátko, protože sedlo je kruhový otvor, můžete posedět dlouhou dobu, víko nádoby, aby nedošlo k rozptýlení zápachu.


(7) Pro osoby se zvláštními obtížemi doporučujeme používat speciální invalidní vozíky, jako jsou stojací vozíky, elektrické vozíky, zdvižné vozíky atd.


Dvojice:Poznámky při používání invalidního vozíku Další:Jak starí si vybírají svůj vlastní polštář?