Jak si vybrat staré hole?

- Apr 10, 2017-


Výběr správné barvy není tak jednoduchý, výběr berlí starého muže by měl splňovat následující kritéria:


Dřevěné tyče


1. Vhodná délka


Přiměřená délka, starý muž, který se zdrží, aby nebyl příliš krátký, aby se cítil ohnutý, nebo kvůli nadměrnému a hornímu konce ramenního konopí. Kritériem je: nosit ploché boty stojí na zemi, ruce přirozeně klesnou, pozornost držet a pak změřit zápěstí pokožku příčně k zemské vzdálenosti, tato velikost je ideální délka berlí.


2. Šířka držadla


Není to jen symbol práva učinit vedoucí tvar na vrcholu staré hlíny. Je to rovnoměrný a elegantní smysl pro rukojeť, nechá starší uchopit, bude se cítit velmi pohodlně - jak plný a hustý pocit, a snadno se ulehčit.


3. Spodní strana Protiskluzová gumová špička


To je velmi důležité, protože pozdní používání starých lidí bude mít smysl pro závislost, pokud nebude kluzký, je extrémně náchylný k nehodám. Podle fyzického stavu starších může být přizpůsoben silné nosné konstrukci dvou rohů, trojúhelníků nebo rohů.


4. Materiál


Materiál z tkáně by měl být používán jak světlým, tak hustým smyslem, ale také vlhkým, aby nedošlo k praskání.Kromě výběru chůze pro seniory by starší lidé měli také odpovídat svým souvisejícím funkcím, jako je: instalace osvětlovacích zařízení s rádiovou konfigurací a dokonce i nyní vyvinutá funkce sklopení sedací hole , je opravdu snadno K dispozici ah!Líbí se vám znalost těchto berlí starých lidí ? Pospěšte si koupit jednu pro své příbuzné!Dvojice:Proč používáte zvýšené sedátko na záchod? Další:Pro co se používají chůze?