Jak chránit starší klouby?

- Dec 07, 2017-

Zdraví starších osob je neoddělitelné od denní péče. Takže pro starší lidi, jak chránit zdraví kloubů?


Výzkumy ukazují, že při chůzi na zemi kolena nesou 3-5 krát více stresu než vy. U nadváhy a obézních starších dospělých budou kolena přemožena.


Nosit pár koleno podložky, to je starší chránit koleno je jednoduché a efektivní opatření. Zejména starší osoby s BMI nad 24 (tj. Hmotnost (kg) dělená výškou čtverce (m 2)) opotřebovávají více. Například výška 1,55 metru, hmotnost 65 kg starších osob, index tělesné hmotnosti 27, zjevně nadváha, takže starší lidé by měli nosit kolena.


Kolenní kloub je horní a spodní noha, kde je mediální meniskus, před patellou. Patella je protažena dvěma svaly a skluzami snadno předtím, než se pohybuje nad křižovatkou nohou.


V normálním životě, vzhledem k žádné vnější síle, ani namáhavé cvičení, patella starších lidí v oblasti kolen může být také normální drobné aktivity. Ale starší patella stárne rychleji, jakmile síla není správně, koleno je chránit starší patella není snadné sklouznout z původního místa "mocné zbraň." Pokud je koleno zraněno nebo výskyt onemocnění, může použití kolenových vložek také snížit ohyb kolen, aby pomohl udržet stehno, nohu v přímé linii, čímž chránil koleno, již zhoršuje stav.


Kromě ochrany kolena mají kolenní vložky velmi dobré teplo. Pro rostoucí zhoršení starších lidí je nesmírně důležité. Navíc, pro posílení cvičení, posilování svalů je také důležitým způsobem, jak udržet stabilitu kolena. Obzvláště plavba lodí, jízda na kole a další aktivity, ochrana kolena je velmi přínosná. Navíc, použití kolenních chráničů, nosit nejlepší stabilitu uvnitř kalhot.


Dvojice:Jak si vybrat starší masážní křeslo? Další:Které starší osoby potřebují invalidní vozík?