Jak používat mobilní chodce?

- Feb 07, 2018-


Následující je paraplegie a hemiplegie, například, popisuje použití berlí. Pacienti s paraplegikou často potřebují k chodu dvě berle pod paží, pacienti s hemiplegií obecně používají pouze jednu třtinu, přičemž obě metody používají různé metody.


(1) Chůze paraplegie v podpaží: Podle pořadí pohybu opěrných berí a nohou jsou rozděleny do následujících forem:

① střídavě mopping chůze: metoda je rozšířit levé podpaží Shui, pak se protáhl pravý axilla otočení, a pak mopping dvě nohy vpřed, zatímco dosáhl sekeru blízko.

② při mopování chůze: také známý jako kyvadlo ke kroku, to je, zatímco prodlužuje dva Shui, a pak dvě nohy ve stejnou dobu shromažďovat dopředu dosáhnout sekeru blízko.

③ čtyřbodová chůze: První metodou je rozšíření levé podpaží Shui a pak se ujistěte pravou nohou, vytáhněte pravou axilu a nakonec sejměte pravou nohu.

④ tříbodové chůze: Metoda je první strana špatné svalové síly a obě strany axilární tyče najednou ven a pak na kontralaterální nohu (lepší strana svalu) ven.

⑤ dvoubodové chůze: Jedna strana podpaží a kontralaterální noha laterální rozšíření ve stejnou dobu, a pak zbývající axilární Shui a pak se protáhl.

⑥ přešel: metoda je podobná kyvadlovému kroku, ale nohy neunoužují zemi, ale ve vzduchu před kyvnutím musí být tak velké tempo, rychlost, trup pacienta a síla ovládání horní končetiny lepší, nebo spadnout snadno.


(2) Pacienti s hemiplegií metodou chůze v chůzi:

① tříbodová chůze: Převážná většina pacientů s hemiplegií v pořadí vyšívané vyšívané chůze a pak se nohou, a pak se zdravé nohy, několik pacientů, aby se vydali, zdravá noha, a pak se noha noha Procházka .

② dvoubodové chůze: to je, současně vytáhnout a trpící nohou, pak se zdravé nohy. Tato metoda rychlosti chůze, vhodná pro stupeň hemiplegie lehčí, dobrá rovnováha pacientů.


Dvojice:Válcování walker typ Další:Hlavní funkce koupelnového komoditu