Masážní křeslo trochu neznámá, obecný nákupní průvodce vám nepoví, že jste si koupili poznámku:

- Dec 11, 2017-

1. Masážní kůže kůže


Vzhledem k napětí materiálu a odolnosti proti opotřebení není dost dobré a není snadné udržovat, bude trhliny, vážné opotřebení, masážní židle jsou obecně nepoužívané kůže, obecný trh jsou použití mikrovlákna a umělé kůže . Myslíte si, že lidé, kteří sedí na masážní židli, manipulátor tam a zpět masáž, kůže bude nosit, jestliže kůže je náchylná k rozbití, bělení a tak dále, používání mikrovláken kůže je velmi odolné proti opotřebení, dobré napětí se nikdy nezmění barva, kožená aplikace Život masážní židle také 2, 3 roky, ale základní životnost z mikrovlákna tkaniny kůže za 7, 8 let, zatímco celková život masáž židle může dosáhnout 7-8 let.


2. Volba manipulátoru pro masáž


Masážní židle jedna z hlavních komponentů "masážní ruka" obecně rozdělena na "2D masážní ruku" a "3D masážní ruku".


v2-5c98a21f067909d95504c350e4d78a5c_hd.gif


2D masáž pouze od krku, ramena až do pasu, pouze hore a dole kolem pohybu, bez pohybu vpřed a vzad; Celkově je to letadlo. Ale povrch těla je tvar s zvlněnými křivkami, jako je krk, ramena, pas a záda a další 2D ruka není způsob, jak se hodit do dokonalé masáže, masáž nemůže dosáhnout hnětení masáže a dalších masážních technik. Takže v lidské "líné" hnací síle, 3D masáž rukou dokonalý debut! ! Je nyní hlavní volbou značky, 3D masážní ruce opravdu skvělé ah.


v2-5b858452e22385fc37cf0efa05e78cd7_hd.jpg


3. Masážní délka ruky


Masážní křeslo je opravdu snadné se zmást s vlhkostí, protože všechny hlavní součásti jsou motorem nejvnitřnější masáže (týkající se životnosti masážního křesla), délky kolejnic pro masáž a masážní ruce zmíněné výše . Mezi nimi je nejčastěji zmatená masážní ruka masáž, délka masážní délky. Někteří výrobci svědomí knihy rozdělené dělat věci, v souladu s rozsahu maximální rozšíření 12CM k provedení, někteří výrobci, aby ušetřili náklady na základní omezení v 8CM, se zdá jen 4CM mezery, ale pocit je úplně jinak, dobře! !


Vážený, toto ukazuje důležitost masážní délky ruky! Vzhledem k tomu, že tělo každého člověka není stejné, jako je vousaté tělo uzlu, očekává, že délka masážní masáže bude mít 8 cm dlouhé délky masážní masáže na zadní svaly. Může být stejně jako každý jiný boty svědění, tělo nebude zažít 12CM masážní ruka třesoucí hluboké duše masáž ah!


Dvojice:Jak si starší lidé vybírají invalidní vozíky? Další:Jak koupit masážní křeslo