Hole na nordic walking nakupovat body

- Feb 09, 2018-

1, zkontrolujte zámek: utáhněte každý nordic hůlkami sekce zámek a ujistěte se, že tlak nezhroutí, uzamykací systém může načíst.

2, připevnění řemínku: připevnění řemínku, když jste na cestách, umožní chodit pohodlně stát a swing vycházkovou hůl a zpět. Je-li náramek bude bolet zápěstí, pak nadále hledat pro něj. Náramky jsou nejlepší volbou Softu a jistou flexibilitu, můžete jednoduše upravit na požadovaný stupeň tvrdosti, není snadné spadnout.

3, výběr popisovače: nordic walking hůlky s rukojetí korku a pěny, je obvykle první volbou lidí potí snadno nebo často v deštivý den chůze. Protože tyto materiály, a to i v případě mokré, existují lepší tření. Pryže, plastu a dalších materiálů rukojetí, když mokrý bude relativně hladký, pocit není zvlášť dobré, ale odolný, dobrá pevnost. Je-li vaše snadno potí, nepoužívejte plastové rukojeti, protože mají tendenci klouzat z ruky jako vlhkého masa. Nejlépe je zachycena korku nebo pěnové hůl. V chladném počasí cítí tepleji než korek, plast, dřevo nebo gumové pěnové rukojeti.

4, vyberte materiál: hliník Trekingové hole, pevné, lehké, levné, většina výrobců používají slitiny hliníku. Pokud jste vyšší kvalita lidí, zvolte karbonu nebo titanu zapalovač nová hůl. Uhlíkové vlákno, pevné jako hliník, ale lehčí, takže je to dražší. Titan světlejší, ale cena je dražší. Průměr pro nordic walking hůlky vyrobené z uhlíkových vláken a slitiny titanu je relativně malá, lidé cítí velmi lehká, můžete využít, když můžete rychle vrhnout, je snadné dát tip tyč na vhodné místo.

5, vyberte počet sekcí: zaprvé, podle intenzity aktivit vybrat číslo sekce pro nordic walking hůlky. Další sekce, odpovídající nižší nosnost. Volnočasové aktivity, nejvýznamnější je snadno přenosný, takže čtyři sekce jsou první volbou. Když aktivita má určitou intenzitu, vyberte tři sekce k zajištění bezpečnosti.


Dvojice:Vliv vláknitého materiálu na život Další:Co je kolový chodec?