Základní typ toaletní židle

- Feb 08, 2018-

Dvojité použití

Snadno použitelná obousměrná židle nejen vypadá stylově a elegantně, může být použita jako vysoce kvalitní toaletní židle, ale také jako high-end židle, preferované toaletní židle zádové domácí dekorace pěnového materiálu, zatímco opěradlo kůže pro zvýšení houbičky, maximálně zvýšení komfortu sedadla opěradla komfort, interiér opěradla posílit ocelové prázdný design, zajistit použití dlouhé době židle, aby se zabránilo nižší produkty používají pouze tři nýty, pevný kroužek tah nebo deformace a další vzniknou problémy.


Houba na mytí

Kožená a houbová podšívka, kožená sedačka s houbičkou, vysokofrekvenční těsnicí tlaková technologie, nosná konstrukce pod deskou, která má 4 z oceli, je přímo přivařena k posílení konstrukce. Návrh pevnější, těžší a výkonnější. Hlavní materiály použité při výrobě ocelové trubky, plastové, pryžové, ocelové trubky se používají k vytvoření celkové podpěrné kostry, přičemž poslední dva se používají hlavně v záchodovém otvoru, toaletní misce, víku a loketní opěrce.


Sofa styl

Komoda židle na bázi sofa je vyrobena z oceli, povrch ošetření stříkáním, použití vysoce kvalitní kůže a lemované houby, aby uživatelé byli pohodlnější s neklouzavými pryžovými nohami. Materiál je hlavní ocelovou trubkou (povrchová úprava povlaku ), zadní trubkový pěnový polštář, sedák z materiálu ABS, výška sedáku 40 cm; šířka sedadla 45 cm.


Typ krytu

Obalová komoda, obložení zpět, domácí zdokonalení ABS kryt, hlavní ocelové potrubí (povrchová úprava povlaku), opěradlo instalované pěnové polštáře, ABS materiál základní deska; pomocí tažné houbičky měkké sedátko, toaleta Odnímatelná, velká skládací, se zadní podložkou; výška sedadla 41cm; šířka sedadla 46cm.


Dvojice:Společné závady trekujícího pólu Další:Péče a údržba pohyblivých chodců