Metoda starších lidí zvolit hůl

- Nov 29, 2017-

1, rukojeti rukojeti


Břity manipulovat s částí by neměly být příliš malé, jinak by ruka uživatele byla škodlivá; Pokud se vaše dlaň snadno potácí, vyhněte se použití plastových rukojeti, korkové nebo latexové zuby, které nejlépe uchopíte.


2, hole "bod"


V dolní části hole je špička "špičky" a dobrý ostrý hrot se dotýká země a vytváří úhel, díky němuž bude uživatel pohodlný a protiskluzový. Nezáleží na tom, jaký druh materiálových břemen musí být ve styku se zemními částmi přidán rohož, aby se zabránilo sklouznutí.


3, materiál bundy


Většina obecných palic ze dřeva, ratanu, bambusu nebo hliníkové slitiny, pokročilé hole a materiály z uhlíkových vláken. Ačkoli druhy materiálů, ale všechny tyče musí být lehké a pružné, takže se nepotěší, že se unaví. Rovněž věnujte pozornost výběru nosníků, které by mohly být obzvláště dobré.


4, jedna stopa nebo více nohou


Za normálních okolností, pokud starší osoby nejsou příliš špatné fyzické kondice, zvolit jednu pěchovku je dostačující, ale pokud je starší špatná rovnováha nebo historie mrtvice, artritida nebo poranění nohou, špatná podpora atd., Nejlepší volbou je několikanásobná nohy pro podporu těla.


5, délka prutů


Pásek s vhodnou délkou vám usnadní pohodlnější a bezpečnější chůzi a umožní vám plné cvičení, ramena a záda.


Určení správné délky: opotřebované ploché boty stojí na zemi, postavte se, ruce přirozeně klesají, držte se v držení těla, kolena by měla být 20 stupňů ohýbání a pak změřte kůži pruhů kůže na zápěstí. Tato velikost je ideální délka vaší hlíny. Může se také vztahovat na tento vzorec: Délka kýta = 0,72 × výška. Taková délka může lépe udržovat rovnováhu těla.


Tip: Prsty používané průměrnými staršími osobami nesmí při zvednutí překročit výšku pasu.


Bolení s nevhodnými délkami: příliš dlouhé prsty zvyšují stupeň flexe loktů, zvyšují zátěž ramene tricepsu; také způsobit vyklouznutí zápěstí, snížení úchopu; také dělají ramena nahoru, což způsobuje skoliózu. Břicho jsou příliš krátké, aby plně prodloužily loket, než jdou spolu s kufrem, aby se ohýbaly dopředu, což nejenom zvýší zatížení svalů pasu, ale také zvýší obtížnost pohybu nahoru a dolů po schodech.


Dvojice:Které starší potřebují berle? Další:Jak provozovat invalidní vozík?