Provozování nordic walking sticků

- Feb 09, 2018-

1, upravte délku

Obecné třídílné nordic walking boxy mají dvě sekce, které se dají nastavit, první spouštění uvolní všechny spoje. Bude blízko k dolní části tyče k maximální délce limitu, tam jsou váhy na alpenstock může odkazovat se na. Ruční trekingový sloup stojící v rovině pro úpravu délky alpského lůžka, ruce přirozeně přirozeně sedí k lokti jako ohnisko, předloktí zvednuté na 90 s horní paží. , A pak nastavte špičku alpského sklípku dolů, abyste se dotkla země; Nebo namontujte výklenek o 5 až 8 cm a potom nastavte špičku tak, aby se dosud dotkla země. Alpenstock všechny zámky zamknou. Druhý alpenstock, který ještě nebyl upraven, může být nastaven na stejnou délku jako délka zámku horolezeckého zámku. Nastavení trekkingového pólu by nemělo překročit maximální délku nastavení zobrazenou na treku. Při nákupu trekkingového pólu proveďte úpravu délky, abyste zjistili, zda chcete koupit vhodnou délku alpských šatů. Tři nastavitelná alpinová tyč, nejsilnější stav je ve třech stejných délkách vzpěr, takže nepoužívejte pouze jednu z podpěr namísto jiné vzpěry, nebo víc než ostražitost vzpěry, To způsobí, že alpenstock snadno ohnutá deformace může nepoužívejte! Nejlepší způsob, jak to udělat, je nastavit další dva rozšiřitelné tyče na stejnou délku, což zajistí sílu alpinismu a životnost alpenstock.


2, Použití popruhu na zápěstí

Většina lidí, kteří používají trekkingový pól, pevně drží ruku, a myslí si, že úlohou pásu na zápěstí je pouze nechat alpenstock opustit zápěstí jen. Pokud si to myslíte, je to špatné. Vlivem trekujícího pólu z kopce by měl být přenesen do ruky pásem na zápěstí; zatímco pažba je přenášena na trekking pól u popruhu na zápěstí a vytváří pomoc při jízdě do kopce. Namísto toho, aby ji držel přímo z horní části náramku, měli byste si vzít náramek, vložit ho pod náramek a stisknout popruhy proti dlani, pak jemně uchopte rukojeť Držte popruh přes rameno a podepírujte ho, a ne držte sílu rukojeti. Pokud jsou přezky, proveďte mírné nastavení, nezapomeňte, že nemáte vliv na operaci alpenstock.


3, Provozní režim v různých terénech

Následující je obecný provoz režimu Nordic Walking hole, ale ne jediný způsob, jak provést úpravy v aktuální operaci zjistit pro vlastní cestu, aby se plně využívat alpenstock výhody.

Ploché a jemné kopce jen postupujte podle obvyklého rytmu, abyste měli stejný rytmus, pravou ruku dopředu současně s homeopatickým trekkingovým pólem dopředu, ale nepokoutejte se za přední část těla a poté vydržte na zemi, abyste tlačili zpět, levá ruka s pravou rukou interakce dělat stejnou akci. Šikmý strmý svah se pohybuje stejným způsobem jako běžné chůze, ale rameno musí pohybovat alpenstock dopředu před tělem a použít alpstock k podpoře těla vzhůru, aby se uvolnil tlak na nohou. Pokud je to nutné, mohou být současně použity dva alpské šlachy. Chcete-li stoupat po akci, zatlačte tělo nahoru, dlaň může být umístěna na horní straně tyče, aby se zvýšila síla posuvu.

Při sjezdu z kopce kvůli vlivu poměrně velkého je nutné použít alpenstock pro snížení zatížení nohou; pozice alpenstock musí být umístěna před tělem, ale také před přední části před zemí, aby se dosáhl účinek sdílení síly, pak tělo bude Lean vpřed, tato akce není přirozený pohyb z kopce, takže cvičit často a chcete cítit jejich vlastní trekkingovou hůl, kterou chcete daleko, abyste dosáhli efektu snižování tlaku nohou a nebudete zdržovat původní pohyb Rychlost a rytmus. Pokud je to nutné, můžete prodloužit délku nordic walking stick podle vašeho osobního cítění.


Dvojice:Handicap chodci Další:Co je chodec?