terapeutická metoda péče o polštáře

- Apr 23, 2018-

Tradiční metody údržby polštářů nejsou zavedeny, protože struktura designu nesplňuje lidský design, dlouhodobé použití způsobí poškození lidské krční páteře a jeho hlavní údržbou je často čistit bundy polštářů, které jsou často vystaveny na polštář sušení sluncem.


Pro moderní lidi používat terapeutický polštář, je také nejběžnější humanizovaný design společného polštáře. U různých typů terapeutických polštářů jsou možné způsoby údržby podobné pro referenci přátel.


Materiál polštářů: paměťová bavlna citlivá na teplotu, pomalá paměťová bavlna, prostorový polštář;

Metody údržby: Každý měsíc vyčistěte jádro polštáře vysavačem nebo ručně poklepte na jádro polštáře;

Metoda čištění: vyjměte obal a vnitřní obal a polštář nelze umýt;

Poznámka: Jádro na polštář nemůže být vystaveno slunci jako obyčejné polštáře nebo prádlo do pračky, slunce nebo voda zničí strukturu přírodního latexového polštáře, paměťové bavlny, čímž se výrazně sníží život. Expozice způsobí, že bavlněný materiál paměti stárne a žlutě, a mytí vodou způsobuje, že bavlna absorbuje těžko a voda uvnitř polštáře nemůže uschnout.


Údržba gelového paměťového polštáře je hlavně údržba jádra polštáře a polštáře, protože gelový pamětní polštář a obyčejný polštář mají zásadní rozdíl, takže nemůže používat metodu pravidelné údržby.


Dvojice:Sortiment lékařských chodců Další:Výhody gelového polštáře z pěnové pěny