Instalace WC

- Dec 14, 2016-

A,, a přijatého zboží tváří v tvář přijetí hotového Hou začala instalace: WC továrna měla Qian jsou po přísně kvality, jako je voda a vizuálního vzhledu,, trhu Shang prodaných výrobků obecně jsou určeny pro kvalifikované produkty, ale pamatujte, bez ohledu na to je více velké značky, také před podniky povrchu Open box inspekce, zkontrolujte zda se očividně vady a poškození dotykové , část zda existuje Chromatická aberace.

B, zkontrolujte nastavení v přízemí: koupil stejné dimenzi vzdálenost stěny záchodu, po zapečetění polštáře, můžete zahájit instalaci. Záchod by měla provádět komplexní kontroly kanalizační potrubí před instalací a zda je kal, papírového odpadu a zbytků uvnitř trubky zablokován, také zkontrolujte, zda že instalace je úroveň kolem záchodu, nerovném terénu, při instalaci záchodu v přízemí by měla být. Drain zarazen, podmínky, které dovolují odvádět co nejvíce nad zemí 2-5mm.

C a ladění instalace nádrže příslušenství Hou kontrola nemá žádný únik: nejprve zkontrolujte kohoutek, voda splachovací potrubí 3-5 minut, zajistit tekoucí čisté; znovu instalační úhel ventilu a připojení hadice, pak bude hadice a instalaci příslušenství nádrže vody ventil připojení a připojení vody, kontrola vody ventil vody a zapečetěné zda normální, odvodňovací ventil umístění instalace, zda flexibilní nemá žádné překážky a únik, nemá žádné netěsnosti načten vody ventil filtru zařízení.

D konečně vyzkoušet účinky výboj toaletu: jsou vodní nádrže příslušenství nainstalované, naplňte ji vodou, zkuste splachování záchodu, pokud tok vírů ve spěchu a spěchají rychle, označující vody jasné, naopak, ke kontrole ucpání.


Dvojice:Způsob instalace WC Další:Problémy s toaletou odvodnění