Způsob instalace WC

- Dec 14, 2016-

1 vyjměte záslepku, zkontrolujte po trubky bez úlomků, čisté kolem trubky.

2, instalace WC zem musí být tvrdá a hladká. Nesmí být pokryt kameny nebo jiné dekorativní materiály, písek a nečistoty vyčistit.

3, před toaletou, pevná. Chcete-li úroveň s úrovní rozsahu kalibrace.

4, pevné WC, existují dva scénáře:

(1) výbušné šroub metoda: na záchod do umístění instalace, pozemní nakreslit čáru obrysu nohy podstavce a čerpat umístění otvorů šrouby montážní otvory. Po hraní otvory, vložení propojit náložky v kloubu mozků zásuvce WC s pozemní povlak lepidlo, umístěte záchod hladkou dobře, silná a výbušnými šrouby, konečně uzavřen cementové malty WC stop.

(2) cementu dluhopisů metoda: v pozemní Shang malba z sat bude zařízení koleček Galerie podél linie profilu v položení kruhu široký 30mm, vysoké 15mm cementové malty, zde bude zařízení řady vývozní a pozemní kanalizace ústí hospoda na křídový dát lepidlo, otřete čistou sat bude zařízení konci nohy, bude jeho hladké umístěn v umístění instalace , dělá z dluhopisů firmy, otřete čistou přetečení cementovou maltou.

5, kdy adhezi cementovou suspenzi, mělo být jasné, tak, aby se před mokrého betonu těžko vymazat.

6, Připojte přívodní potrubí, a že není úniku.

7, poté, co asi za hodinu kontinuální splachovací několikrát zajistit kanalizační potrubí otevřít. Zkouška toiletand #39; s odpadních efekty, vodní nádrž doplňky nainstalované, naplňte ji vodou, dát kus toaletního papíru na záchodě a přesuňte kapka inkoustu, vypouštění bez zanechání žádné stopy, označující vody hladké.

8, je přístroj instalován se použije do tří dnů, tak, aby neovlivní jeho stabilitu.

9, pokud absenci výše uvedených pokynů nainstalujte crack a způsobit záchod se zablokuje, povinnosti byla pronajata od instalace.

By měla pečlivě instrukce před instalací si přečtěte na záchodě, dle požadavků. Podle stavby bytový dům dekorace a technických specifikací, sanitární a vodní dýmka, připojení výpustné musí být těsný a nedochází k úniku, WC nainstalován hmoždinky s pryžovým spojem ropy, vápno nebo silikonové těsnění, základny není stanovena s cementovou maltou. Tím se zabrání trhliny způsobené cementu suchý záchod nebo usnadnění údržby v budoucnu, pokud je problém.


Dvojice:Toaletní údržba Další:Instalace WC