Jaké jsou trendy dodávky pro seniory?

- Nov 28, 2017-

1, umístění mobilního telefonu


Toto je speciálně určeno pro starší lidi, zejména pro starší lidi s demencí umístěnou v mobilním telefonu.


Kromě tohoto telefonu má obecnou funkci telefonu, ale i funkci "polohování". Dokud budou starší lidé nosit mobilní telefony, mohou rodinní příslušníci použít satelitní systém pro určování polohy starších lidí (chyba pouze 10 metrů), která se nebojí ztracených postarších.


2, boty pro bolesti proti únavě


Spojené státy vyvinuly pro starší lidi anti-únavnou analgetickou obuv, tato obuv je umístěna na magnetickém filmu a akupunktury lidských nohou odpovídající bolesti hlavy nespavosti mají určitý účinek. Kromě toho starší lidé nosit tento druh obuvi lezení, cestovní ruch, může odstranit únavu.


3, Zvýšení hlasového telefonu


Německo představil na trhu určený pro starší, přídavný telefon, telefon může volně upravovat hlasitost, zejména pro slyšení starších lidí mají různé stupně poklesu použití.


4, protiponorační hůl


Japonsko vyvinulo raketovou trůnu, která nejenom pomáhá starším lidem chodit pořádně, ale také uvolňuje vysokonapěťové elektrické šoky, když jsou starší lidé napadeni zločinci, aby zajistili bezpečnost starších lidí.


5, kroužek pro krevní tlak


Na švýcarském trhu existuje kroužek s krevním tlakem, který milují lidé středního věku a starší lidé. Tento prstenec může zobrazit různé barvy s jemnými změnami teploty prstů. Když pacienti s hypertenzí mohou pozorovat barevný rozdíl prstence, zvládnout změny v tělesné teplotě a stupeň námahy, relaxovat a relaxovat v čase Nemoci.


6, Pager pro první pomoc


Nový typ nouzového pageru speciálně určený pro použití u starších pacientů se srdečním onemocněním a hypertenzí se objevil na trhu v Japonsku. Kapitán asi 10 cm, 5 cm široký a váží pouhých 40 gramů, starší nosí tělo kdykoliv, v případě nejistoty stiskněte tlačítko pageru, letadlo signalizuje záchranářům.


7, Chytrá domácí zvířata


Japonská společnost Matsushita Electric vyvinula roboty pro mazlíčky, tygry, psy atd., Když se dotkne, usmála se a pozdravila a dokonce zachránila život majitele. V souladu s předprogramovanými procedurami, když je pokoj tichý, začne psovod robota klást otázky a pomáhá sledovat zdraví majitele. Dlouhé ticho hostitele spouští zvíře nad mobilním telefonem a říká majiteli, že jeho rodina a přátelé mohou mít problém.


8, Starší oblečení proti kolizím


Crash-proof obleky vyvinuté Švýcarskem zahrnují nárazuvzdorné čepice, nárazuvzdorné vrchní oděvy, oděvy a klobouky, které jsou nahuštěné. Pokud se starší závratě způsobené zvýšeným krevním tlakem náhle spadl a nosí toto oblečení, není nebezpečí zranění. Vzhledem k tomu, že nárazník je vybaven počítačovým nárazníkem, při poruchách náklonu hlavy se počítač přesune nárazník otevřený, takže starší lidé mají pocit, že někdo drží stejný. Dokonce i když rychlost náklonu, nárazník příliš pozdě reagovat, starší lidé nebudou zraněni, protože hlava byla nárazník pružiny napětí podporováno.

Dvojice:Typ invalidního vozíku Další:Co jsou starší denní potřeby?