Co je to výtah?

- Aug 03, 2018-

Výtahová židle je zdravotnický přístroj, který vypadá podobně jako standardní skládací židle. Lze jej použít ve vzpřímené poloze nebo naklonit pouze stisknutím tlačítka. Rozdíl je v tom, že výtahová židle obsahuje silný zdvihací systém, který lze spustit tak, aby se základna a zadní část židle nakláněla dopředu a pomohla uživateli při návratu do stojící polohy. Uživatel ovládá výtahovou židli stisknutím tlačítek na dálkovém ovladači namísto ručního zapnutí páky nebo spínače.


Existuje několik různých názvů používaných k popisu Lift židlí. Mohli byste je vidět na trhu jako "výsuvné sloupky", "rozkládací židle", " 3-polohové lehátka " nebo " neklidné polohovací žebříky ", ale každý z těchto výrazů se týká stejného typu zařízení.


Výtahové židle jsou k dispozici v různých velikostech a stylech s mnoha doplňkovými funkcemi. Dostupné v malých až velkých šířkách, drobných až vysokých výškách, látkové, vinylové nebo dokonce kožené čalounění, a s možnostmi včetně počtu dostupných míst, tepla a masáže, Lift židle mohou být upraveny tak, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám.

lift chairs for seniors

Dvojice:Lehký a invalidních vozíků vysoké náklady & těžký, skládací ocelová invalidních vozíků Další:Manuální obsluha pohonu vozíku