Co je to chůze?

- Apr 01, 2017-

Cane, také známý jako hole, berle. Rostlina je ruka s lidmi, kteří mohou chodit a začít používat, je to, že mnoho starších lidí jít v jejich pozdějších letech přinese věci. To může být bezpečné a stabilní, ale také zlepšit fyzické, kromě toho, že hůl je spousta kouzelné funkce. Lidé obvykle nazývají starou "třetí nohu", nazývanou starší ve stáří dobrého "partnera". Ať už je to horolezectví, nebo volné nádvoří jsou nezbytné. To má společné tři druhy klasifikace a zvláštní rysy sedmi druhů hole. Lékařská třtina, lezecká třtina atd. Je v našem životě důležitější, je v konstrukčním materiálu, vysoký stupeň volby má také mnoho znalostí.

 


Běžné tři druhy hole


1 Starý muž s typem Offset Cane .

Ofsetová třtina

2 Trekking Pole. Kůň s horolezením. Je to mírně profesionální, mnoho starších lidí ho používá k lezení.

Trekking pole

3 Lékařské vybavení pro cukrovku. Jsou určeny pro zvláštní populace, jako jsou zlomeniny nebo pacienti s následky mrtvice.

 


Sedm druhů hole s zvláštními vlastnostmi


1 Blind Cane pro nevidomé.

2 meč kůru. Rukojeť odstraněna, může nahradit meč, pro lidský taneční meč s fitness.

3 Cane se světlem . Zařízení vybavené světelným zdrojem může být použito jako baterka.

4 Umbrella Walking Tane . Muti-funkce obě mohou být pěší třtiny a deštník, aby pohodlí pro lidi v déšť den.


Deštník chůze


5 Canes může také napsat své vlastní jméno a adresu, aby při nehodě mohl záchranář kontaktovat svou rodinu.

6 Instalovaný s elektrickým zvukem, bolestem hlavy, závratě, angínou nebo pádem, stačí stisknout tlačítko a můžete vydávat výstražný zvuk nazývaný Smart Cane nebo Starší kýta.


Inteligentní hůlInteligentní hůl

7 Sedlovka . Kombinuje funkci hole a židle, pokud je unavený, hůl na židli a odpočinek.

Sedací hole


Funkce hůlky je zvýšit obličej, který je při chůzi podepřen: zpomalit zatížení, které musí mít dolní končetina nebo kostra těla. Obecně používejte ruku k použití třtiny může snížit ipsilaterální dolní končetiny nesou hmotnost 20% až 25%. Může sdílet zatížení nohy pacienta, snižuje svalovou slabost končetiny způsobenou jehlou, jako jsou degenerativní artritidy. Pro pacienty s amputací kolen, pomocí třtiny pro zvýšení ramene pacienta, může snížit zbytkovou sílu mezi končetinou a protézou. Snížení požadované svalové síly při chůzi, u periferních cévních onemocnění u pacientů, může snížit tlak krevního oběhu dolních končetin.

Dvojice:Jaká je funkce používání lázeňské židle? Další:Proč používat Grab Bars?