Jaký druh invalidního vozíku používají starší lidé?

- Nov 29, 2017-

Zvolte vhodný invalidní vozík, aby bylo dobré pro seniory, starší osoby při výběru invalidního vozíku se musí odvolávat na následující aspekty:


1, výška pedálu


Pedály jsou minimálně 5 cm od země. Je-li to možné nastavit nahoru a dolů na pedály, pedály mohou být nastaveny sedět po starších, tak že dno předního stehna 4 cm nedotýkejte se sedadla je vhodné.


2, Výška madla


Výšku zábradlí k sedění po starších, flexi loktů o 90 stupňů a přidejte 2,5 cm je vhodná.


Dvířka jsou příliš vysoká, unavené ramena snadno podporují vozík snadno vedou k odřeninám kůže na horní části paže. Madla, která jsou příliš nízká a snadně podporují invalidní vozík, snadno vedou k hornímu rameni, což vede k úniku tělesa z invalidního vozíku. Dlouhodobá poloha v předním opěrném invalidním vozíku může vést k deformitě páteře, kompresi hrudníku, což vede k potížím s dýcháním.


3, Polštář


Aby se senioři cítili pohodlně na invalidním vozíku a zabránili vředu na posteli, je nejlepší položit polštář na sedadlo invalidního vozíku, které může rozdělovat tlak hýždí. Společné polštáře mají pěnovou gumu a nafukovací polštáře. Kromě toho věnujte větší pozornost propustnosti polštářů a mnoho čištění, aby bylo možné účinně zabránit odlehčení.


4, Šířka


Invalidní vozík je jako na sobě oblečení, ujistěte se, že odpovídá velikosti, velikosti vhodné pro všechny části síly rovnoměrně, nejen pohodlně, ale také zabránit nepříznivým následkům, jako je sekundární zranění.


Starší lidé sedí na invalidním vozíku se dvěma až čtyřmi centimetry vůle mezi oběma stranami hýždí a vnitřkem invalidního vozíku. Příliš rozsáhlé starší lidé potřebují natáhnout ruce, aby se vozík stál, což není pro starší lidi příznivé a tělo nemůže udržet rovnováhu, nemůže projít úzkým kanálem. Když se starší odpočívá, ruce nemohou být pohodlné na loketní opěrce. Příliš úzký nosí starší hýždě a stehna mimo kůži a není vhodný pro starší invalidní vozík nahoru a dolů.


5, Výška


Obecná volba horního okraje zadní části starších pacientů a rozdílu v podpaží asi 10 cm je vhodná, ale měla by být založena na postavení starší funkce trupu. Čím vyšší je opěradlo, tím stabilnější jsou starší lidé. Čím nižší je opěradlo, tím pohodlnější jsou činnosti kufru a horních končetin. Proto jsou pro starší osoby dostupné pouze invalidní vozíky s dobrou rovnováhou a menšími problémy s mobilitou. Naopak, čím vyšší je opěradlo, podpěrná plocha je velká, ovlivní fyzickou aktivitu.


6, Funkce


Invalidní vozík má obvykle obyčejné invalidní vozíky, vysokozdvižné vozíky, pečovatelské vozíky, elektrické invalidní vozíky, sportovní vozíky a další funkční kategorie, musí být nejprve založen na povaze a rozsahu postižení starších osob, na celkovém výkonu, na využití míst, výběr pomocných funkcí.


Vysokozdvižný invalidní vozík se obecně používá k ortostatické hypotenzi, nemůže udržet postavení starších osob v úhlu 90 stupňů. Když by situace ortostatické hypotenze úlevy, by měla být nahrazena, jakmile obyčejné invalidní vozíky, tak, že starší lidé řídit vozíčkáře.


Normální funkci horních končetin starších lidí můžete na vozíku používat běžný invalidní vozík s pneumatikami.


Funkce horních končetin je špatná, neumí řídit běžný invalidní vozík, invalidní vozík nebo elektrický invalidní vozík vybavený ručním kolečkem odolným proti tření. Je-li funkce starších rukou špatná a je doprovázena duševními poruchami, volitelnou lehkou péčí o invalidní vozík, pomozte ostatním propagovat.


Dvojice:Jak starí si vybírají svůj vlastní polštář? Další:4 druhy starších lidí potřebují používat tyče