Které starší osoby potřebují invalidní vozík?

- Nov 29, 2017-

1. Jasný, citlivější pro starší lidi, můžete zvážit použití elektrických invalidních vozíků, takže nejvhodnější cestování.


2. Vzhledem k špatnému krevnímu oběhu u diabetiků nebo dlouhodobým sedavým invalidním vozíčkům ve vyšším věku je třeba zvýšit riziko vzniku závoje, je třeba přidat do sedla vzduchový polštář nebo latexovou podložku, distrakční tlak, aby nedošlo k dlouhodobé bolest nebo udušení .


3. Nejen lidé, kteří nemají mobilitu na invalidních vozících, někteří mrtvice pacienti bez problémů, ale rovnováha funkce zhoršila, zvedla nohu snadno spadnout, aby se zabránilo pádu zlomeniny, zranění hlavy a další zranění, doporučuje se na invalidním vozíku.


4. Ačkoli někteří starší lidé mohou chodit, ale kvůli bolesti kloubů, hemiplegie nedaleko, nebo tělo slabé, šla bez námahy, jak zdraví lidé cvičí, dechové, tentokrát odmítnout přijmout staré, ne ochotný na invalidní vozík.


5. Starší reakce není citlivá na mladé lidi, spolu s možností kontroly rukou je také slabá, odborníci naznačují, že nejlepší manuální invalidní vozíky, nedoporučuje se používat elektrické invalidní vozíky. Pokud starší lidé již nemohou stát, nejlepší volba odnímatelného křesla pro vozíčkáře, ošetřovatelé nemusí vyzvednout starší lidi, můžete se pohybovat ze strany invalidního vozíku, abyste snížili zátěž.


Dvojice:Jak chránit starší klouby? Další:Poznámky při používání invalidního vozíku