Které starší potřebují berle?

- Nov 29, 2017-

Obecně používáme staré tři nohy k zastupování, samozřejmě, že berle se stala třetí nohou starších lidí, a ačkoli někteří starší lidé nemají rádi berly, ale jedna z následujících podmínek, je nejlepší rychle překážet.


1, Starší lidé v akci, pokud máte pocit, že jejich tělesné rovnováhy není dobré, musíte použít podporu k udržení fyzické rovnováhy, měli byste používat berle.


2, Slabé zrakové starší osoby by měly také používat berle, aby se vyhnuly překážkám a nebezpečím způsobu jednání.


3, Po vyšetření, kteří trpí těžkou osteoporózou u starších pacientů, pravděpodobněji zápasí, doporučuje se také používat berle, aby se zabránilo pádu zranění.


4, starší lidé trpící onemocněním. Starší odborníci se domnívají, že se starší lidé ve skutečnosti nemusí bát závislosti na berlích. Stejně jako lidé, kteří používají berle k pomoci při onemocnění, se nemusí zotavovat. Dokonce i někteří starší lidé, kteří používají berle, pravidelně zjišťují, že mohou poskytnout mnoho vymožeností, které mohou stimulovat jejich touhu po akci. Místo toho jim pomohou cvičit více nohou a nohou a udržet si dobré zdraví.


5, starší lidé se zlými klouby. U starších pacientů s těžkou osteoporózou a zlomeninami bederní lome může barle zkrátit čas a úsilí na zatížení bederní páteře a kloubů, chránit kosti a klouby před zraněním nebo snížit opotřebení kloubů. Nejlepší volbou jsou podpaží v podpaží, které mohou snížit 80% nižší tělesné hmotnosti. Nicméně, nejlepší axilární použití spárované, snadno použitelné, když jsou problémy svalové síly nerovnosti.


6, mrtvice u starších pacientů, více barů pomáhá zlepšit pacientům s mozkovou příhodou s funkcí rovnováhy, nosností a stabilitou, vhodný pro určitou schopnost stát a chůze, ale musí být vyvážen v procesu pohybu pomocného mozkového pacienta. Tam jsou tři nohy berle a čtyři-paty berle na trhu, tyto multi-berle široký opěrný povrch a dobrou stabilitu, ale také pro všechny s jednou nohou třtiny není dostatečně bezpečný pro starší lidi.


Dvojice:Jak starí lidé zvolili správnou hůl? Další:Metoda starších lidí zvolit hůl