2018 Jarní kantonský čas a představení produktu

- Mar 22, 2018-

123. Čína pro dovoz a vývoz zboží (ve zkratce jako jaro kantonu 2018) se bude konat ve třech zasedáních. Otevírací doba bude 15. dubna 2018. Bude se konat v Guangzhou od 15. dubna do 5. května. Výstava je 5 dní a doba výstavy je 3 dny. Třetí fáze kantonského veletrhu se konala v Canton Fair Pazhou Complex.

Jaro roku 2018 První fáze kantonského veletrhu: 15. - 19. dubna

Zobrazování domácích spotřebičů, spotřební elektroniky, elektrických a elektronických výrobků, počítačů a telekomunikačních produktů, velkých strojů a zařízení, drobných strojů, hardware, nářadí, jízdních kol, motocyklů, autodílů, stavebních a dekorativních materiálů, sanitárních zařízení, , Vozidla (Venku), Stavební stroje (Venkovní), Import pavilony a další výstavní plochy.

Jarní rok 2018 Canton Fair Fáze II: 23. - 27. dubna

Zobrazit kuchyňské a kuchyňské náčiní, keramika pro každodenní použití, řemeslná keramika, domácí dekorace, skleněné řemesla, rekreační potřeby, hračky, dárky a dárky, hodinky, domácí potřeby, osobní hygienické potřeby, koupelnové výrobky, Zahradní výrobky, výrobky ze železa a oceli (venkovní) a další výstavní prostory.

Jarní rok 2018 Canton Fair Fáze III: 1. května - 5. května

Výstavy pánského a ženského oblečení, spodního prádla, sportovního oblečení a oblečení pro volný čas, dětské oblečení, oděvní doplňky a doplňky, vyčinené výrobky z kůže, textilní suroviny tkaniny, obuv, tašky, koberce a tapisérie, domácí textil, kancelářské potřeby, domácí produkty, , medicína a zdravotnické výrobky, zdravotnické vybavení, spotřební materiál, obvazy, sportovní a turistické produkty a výrobky pro volný čas a další výstavní prostory.


Dvojice:Expomed Eurasia 2018 Další:Paměťové pěny Gel polštář úspěšně odeslané Out před čas prázdnin