2018 VIETNAM MEDI-PHARM

- Mar 27, 2018-

Doba výstavy: květen 09-12, 2018

Místo konání: Kulturní palác přátelství, Hanoi, Vietnam

Výstavní cyklus: jeden rok

Ve stejném období: Mezinárodní nemocnice Vietnam, Výstava lékařských výrobků Vietnam International Dental Exhibition


Rozsah výstavy


Zdravotnické prostředky: lékařské přístroje a nástroje, zdravotnický spotřební materiál, ambulanční zařízení, diagnostická zařízení a potřeby, oftalmologické přístroje a vybavení, zařízení ENT, lékařské reagencie a zařízení, umělé končetiny a rehabilitační zařízení, zdravotnické prostředky a vybavení, zdravotnické zařízení a experimenty. zařízení, lékařská výměna informací a technologií, kosmetické vybavení


Zubní dentální výrobky: zubní ošetření zařízení a spotřební materiál, zubní zásoby a vybavení


Farmaceutické výrobky: různé proprietární čínské léky, západní léky, nové léky, léky na zvláštní účinky, různé léky na suroviny, chemické léčiva, farmaceutické meziprodukty a biofarmaceutika; tradiční léky: čínská medicína, bylinná medicína atd.


Farmaceutické vybavení: farmaceutická výrobní zařízení a technologie, farmaceutické obalové prostředky, farmaceutické obalové materiály, farmaceutická výroba, čištění, dezinfekční konfigurační systém; zdravotní produkty pro rodiny: zdravé potraviny, funkční zdravotní potraviny, zdravotní zařízení, masážní zařízení, fyzioterapeutické výrobky atd.


Prezentace výstavy


VIETNAM MEDI-PHARM, mezinárodní vietnamská výstava farmaceutických a zdravotnických prostředků, pořádalo Ministerstvo zdravotnictví Vietnamu a pořádalo VIETFAIR Vietnam. Každoročně se pravidelně koná mezinárodní výstavy v hlavním městě Hanoji. Díky silné podpoře Ministerstva zdravotnictví Vietnamu se tato výstava stala největší odbornou a pravidelnou výstavou ve Vietnamu v oblasti zdravotnictví a zdraví po celý rok. Je také jednou z známých odborných lékařských výstav v jihovýchodní Asii. Od té doby, co se v roce 2007 uskutečnilo první výstavu "China Pharmaceutical, Medical Device (Vietnam)", byla tato výstava nejprofesionálnější mezinárodní výstavou ve Vietnamské medicínské oblasti a přitahovala mnoho velkých společností v čínské medicíně a lékařském průmyslu každoročně se účastní výstavy. Výstava se rozkládá na celkové ploše více než 7500 metrů čtverečních s celkem třemi výstavními sály. Výstava přilákala 370 vystavovatelů z 15 zemí a regionů včetně Vietnamu, Číny, Jižní Koreje, Indie, České republiky, Belgie, Francie, Japonska, Spojených států a Číny.


Dvojice:Nemocnice Expo 2018 Další:HOSPITALAR 2018