Expomed Eurasia 2018

- Mar 23, 2018-

Doba výstavy: 22. - 25. března 2018

Pavilon: Istanbul TUYAP Exhibition Centre

Výstavní cyklus: Jeden rok


Představení výstavy:

Každoroční mezinárodní lékařská výstava v Istanbulu, Turecko, se úspěšně konala na 24 zasedáních. Výstava se konala ve spolupráci s výstavou Labtech Istanbul International Laboratory Technology and Equipment a vytvořila nejvýznamnější, největší a nejkomplexnější výstavu lékařského průmyslu v Eurasii. Téma výstavy je "Mezinárodní lékařská analýza v Istanbulu, diagnostika, léčivé přípravky, léčba, rehabilitační přípravky, zařízení, systémy, technologie, vybavení a nemocniční výstavy".

V roce 2017 uspořádala Lékařská výstava v Turecku 6 výstavních hal s výstavní plochou více než 60 000 metrů čtverečních, shromáždilo více než 80 tisíc osob s rozhodovací pravomocí a navštívilo 30 000 odborných návštěvníků. "Zvláštními zeměmi hostingu" z lékařské výstavy v Turecku v roce 2017 byly Rumunsko a Írán, což vystavovatelům umožnilo lépe se vyvíjet zákazníky. Zároveň organizátoři uspořádali schůzku pro shromažďování informací o obchodních aktivitách, aby podpořily efektivnější vyjednávání a spolupráci mezi vystavovateli a profesionálními kupci. Turecká lékařská výstava se stala nejvyšší lékařskou a obchodní výstavou v centrální Eurasii, Turecku, na Balkáně, ve Společenství nezávislých států, v severní Africe a na Středním východě.


Obsah výstavy:

Lékařská technologie / Elektronické lékařské produkty, zařízení a systémy; Diagnostika, zobrazovací produkty, zařízení a systémy; Přenosné fyzioterapie a ortopedické výrobky, přístroje a systémy; Laboratorní přístroje a nástroje; Chirurgické výrobky, zařízení a systémy; Hygienické a dezinfekční výrobky, zařízení a vybavení; Rehabilitační pomůcky a zařízení; Biofarmaceutické výrobky, zařízení a vybavení; Lékařské komunikační produkty, zařízení a systémy; Služby nemocničního a facility managementu, výrobky, přístroje a zařízení; Lékařské zařízení a systémy; Nemocnice a zdravotní střediska; Relevantní organizace a média


Dvojice:Nové příjezdy Unikátní Canes Další:2018 Jarní kantonský čas a představení produktu