Nemocnice Expo 2018

- Apr 02, 2018-

Výstava: 18. - 21. října 2018 (9:00 - 17:00)

Místo konání: Mezinárodní kongresové a veletržní centrum v Jakartě

Výstavní plocha: 12 041 metrů čtverečních


Představení výstavy:


Nemocnice Expo je nejprofesionálnější a nejvlivnější exponát lékařského průmyslu v Indonésii. To je společně organizováno členem IECA OSI, indonéské asociace zdravotnického průmyslu a Asociace zdravotnického průmyslu v Jakarte. Kategorie obsahu výstav jsou kompletní. Vystavovatelé a profesionální návštěvníci mají vysokou kvalitu a vliv. S historií 29 let se výstava stala profesionální platformou spolupráce pro dodavatele a odběratele v průmyslu a mezinárodních lékařských výrobních společnostech.


Rozsah výstavy:


Zdravotnické prostředky: lékařské přístroje a nástroje, umělé končetiny a rehabilitační zařízení, zdravotnické výrobky a zařízení, zdravotnický spotřební materiál, záchranné prostředky, chirurgická zařízení, diagnostické přístroje a potřeby, analytická a kontrolní, monitorovací zařízení, chirurgická zařízení, preventivní lékařská zařízení, oční zařízení A zařízení, otolaryngologická zařízení, zubní zásoby a zařízení, radiologická lékařská zařízení, lékařské reagencie a zařízení, zdravotnické zařízení a vybavení laboratorních technologií, lékařská výměna informací a technologií, nemocniční inženýrské telekomunikace a zařízení pro přenos dat, zdravotnické zařízení pro dezinfekci, skladovací zařízení, sanitky a pomocná zařízení, kosmetické vybavení, lékařské textilie, lékařská stavební technika, lékařské a zdravotnické služby a lékařské publikace.


Farmaceutické výrobky: různé proprietární čínské léky, západní léky, nové léky, léky na speciální účinky, různé léky na suroviny, chemické léky, farmaceutické meziprodukty, biofarmaceutika Tradiční léky: čínská medicína, bylinná medicína atd.


Farmaceutické zařízení: Zařízení a technologie farmaceutické výroby, farmaceutické obalové prostředky, farmaceutické obalové materiály, farmaceutická výroba, čištění, dezinfekční konfigurační systémy


Dvojice:2018 CMEF Shanghai Exhibition Další:2018 VIETNAM MEDI-PHARM