Toaletní stručný úvod

- Dec 14, 2016-

Oficiálně známá jako záchod WC, kryté barel je čistotný. Toaletní vynález byl znám jako velký vynález, to řeší laksa lidských bytostí a problémy. Později se vyvinul využívání sifonu, přišroubovat sifon, nyní nejnovější sifonu jet a Super rotační sifonu princip záchodové mísy. Také navrhl, že záchodová mísa je zdroj všech zel, protože spotřebuje hodně vody. Klasifikace na záchodě hodně, rozdělit, siamská. S rozvojem vědy a techniky byla hodně efektní odrůd.

Podle toho, jak WC příslušenství a lze rozdělit na obyčejný záchod a inteligentní toaletu. Inteligentní záchod může být dále rozdělen automatické inteligentní záchod a -automatické toalety, které zahrnují automatickou změnu a praní, automatické oplachování a sušení různých druhů.

Toaletní seatand #39; s historie může být stopován zpátky do vlády dynastie Chan, když nic se nazývá toalety, císař je vyhrazený, legenda je vyroben z nefritu. Zásobovat Emperorand #39; s eunuchy drží, těšíme se na císaře. Později v období dynastie Tchang, protože byl muž jménem Hu tabu rodina, císař, přejmenována syn zvíře nebo nic holka. Později v šíření, se vyvinul do záchodu.


Dvojice:Polštářek na krk pro dav Další:Polštářek na krk pro krátký úvod