Ortopedické paměťové pěny polštář polštář luxusní velkých kancelářských židle sedák

Ortopedické paměťové pěny polštář polštář luxusní velkých kancelářských židle sedák

Popis výrobku ortopedické paměť pěna Seat polštář polštář luxusní velké Office židle Pad vysoce kvalitní: Nejvyšší kvality citlivý paměť pěna produkt, který poskytuje vynikající podporu. Paměťové pěny základna je pokryta vnitřní kryt a jsou umístěny v luxusní vyměnitelné zařízení...

Podrobnosti o produktu

POPIS VÝROBKU

Ortopedické paměťové pěny polštář polštář luxusní velkých kancelářských židle sedák

VYSOKÁ kvalita: Nejvyšší kvality citlivý paměť pěna produkt, který poskytuje vynikající podporu. Paměťové pěny základna je pokryta vnitřní kryt a jsou umístěny v krytu prát černé luxusní velur luxusní vyměnitelné zařízení.

POHODLNÉ: Tato zvláštní navržený sedák pomáhá zmírnit hemeroidy nepohodlí a bolest a snižuje tlak na kostrč při sezení, zároveň také podporuje zdravé držení těla a správné páteře zarovnání.

Univerzální: Výjimečné pohodlí pro autosedačky, roviny sedadla, kanceláře, lavičky, kuchyní, počítačů, pohovky a jiné typy židlí.

PERFEKTNÍ dárek: Vynikající dárek pro narozeniny, Valentýn, den matek, Den otců, svatby, promoce.

 

SPECIFIKACE

Barva: šedá, černá, fialová

Pokrývají materiál: plyš velur

Vyplnit materiál: paměťová pěna

Velikost: 18 x16. 9 x 3.6 palců

Hmotnost: 1.6 liber

 

BALENÍ

Nést tašku, 20 KS/karton, Instrukční list

 

DODÁVKA

30 dní

 

Přístav

Ningbo nebo Šanghaj

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

TT, Western Union


Císařská koruna zabývají ortopedické paměťové pěny polštář polštář luxusní velkých kancelářských židle sedák pro více než 10 let a vlastní dobrou pověst pro své kvalitní výrobky a dobré služby. Jako profesionální výrobce a dodavatel v Číně Vřele vítáme vás k nákupu nebo velkoobchodní levné a kvalitní výrobky z naší továrny.

Hot Tags: ortopedické paměťové pěny sedadla polštář polštář luxusní velké kancelářská židle podložky, Čína, výrobce, dodavatel, výrobce, velkoobchod, levné, Prodám, na prodej
Dvojice:Ne Další:Office židle paměťové pěny bederní opěrku zad polštář polštář s kryt na gumový pásek luxusní velur

Dotaz

You Might Also Like