Úhlová závorka komprese průchodka pro zánět šlach, tenisový golfisty loket léčba snižuje bolest kloubů

Úhlová závorka komprese průchodka pro zánět šlach, tenisový golfisty loket léčba snižuje bolest kloubů

Popis výrobku loket ortézy komprese průchodka pro zánět šlach, tenisový Golf loket léčba snížit bolest FENOMENÁLNÍ ochrana kloubů: naše koleno rovnátka platí, i tlak přes Loketní kloub, který poskytuje mírná úleva z různých onemocnění, včetně šlach, kloubů...

Podrobnosti o produktu

POPIS VÝROBKU

Loket ortézy komprese průchodka pro zánět šlach, tenisový Golf loket léčba snižuje bolest kloubů

FENOMENÁLNÍ ochrana: Naše koleno rovnátka platí, i tlak přes Loketní kloub, který poskytuje mírná úleva od různých onemocnění včetně zánět kloubů, zánět šlach, tenisový loket, golfový loket a jiné bolesti lokte. S rukávy bude schopen řešit jakýkoliv život aktivit vyvolá cestu, současně zajistit, že jste o krok napřed v prevenci úrazů!

ÚŽASNÝ nástroj: podporuje naši lokte jsou skvělé pro jakýkoliv činnost, která vyžaduje pohyb rukou, včetně tenis, Golf, Baseball, basketbal, Crossfit, vzpírání/Powerlifting a volejbal. Budete moci vychutnat výjimečnou loketní bandáže při zachování maximálního výkonu a plný rozsah pohybu ramene!

NEUVĚŘITELNÉ stavby: Loket rukávy jsou vyráběny poskytovat lepší podporu, pohodlí a úlevu aniž by byla ohrožena vaše pohyblivost. Pevně, tvoří komprese padnoucí a prodyšná tkanina udržuje stability kloubů bez ohledu na aktivitu nepřípustně společné pro podporuje neoprenové svědění. Nyní si můžete vychutnat prémiové podpory loket bez ztráty výkonu nebo nepohodlí, umožňující hodin nepřetržitého užívání!

PRAVDA FIT (ne SLIP): naše tkalcovské vazby poskytuje dokonalé formě obepnou loket, což umožňuje těžit z podpory bez rukávů, které jsou příliš tísnivý.

 

SPECIFIKACE

Materiál: 70 % Nylon, 15 % Spandex, 15 % pryž

Velikost a obvod lokte:

L:OVER 12 "

M:9.5 "-12"

S:7.0-9,5"

XS: POD 7.0"

 

BALENÍ

Poly bag, 80 KS/karton, ochranná známka

 

DODÁVKA

30 dní

 

Přístav

Ningbo nebo Šanghaj

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

TT, Western Union


Císařská koruna se zapojila do loket ortézy komprese průchodka pro zánět šlach, tenisový golfisty loket léčba snížit bolest kloubů pro více než 10 let a vlastní dobrou pověst pro své kvalitní výrobky a dobré služby. Jako profesionální výrobce a dodavatel v Číně Vřele vítáme vás k nákupu nebo velkoobchodní levné a kvalitní výrobky z naší továrny.

Hot Tags: loketní ortézy komprese Opěrné pouzdro pro zánět šlach, golfisté tenisový loket léčba snížit bolest kloubů, Čína, výrobce, dodavatel, výrobce, velkoobchod, levné, Prodám, na prodej
Dvojice:Neoprénové polstrované loketní podpora rukáv závorka cvičení Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like