Křišťálová koule úchyt vycházkovou hůl s rozsvítit Lucite s Wenge dřeva - vycházková hůl

Křišťálová koule úchyt vycházkovou hůl s rozsvítit Lucite s Wenge dřeva - vycházková hůl

Tato hůl šaty je dnes nejvíce inovativní svého druhu na trhu. Crystal cut Lucite míč na vrcholku nádherný Lucite a wenge dřeva hřídele.

Podrobnosti o produktu

POPIS VÝROBKU

 

Křišťálová koule úchyt vycházkovou hůl s rozsvítit Lucite s Wenge dřeva - vycházková hůl


Tato hůl šaty je dnes nejvíce inovativní svého druhu na trhu. Crystal cut Lucite míč na vrcholku nádherný Lucite a wenge dřeva hřídele. Horní vnitřní části Lucite na hřídeli má řadu bílé pruhy, které vytváří lepší odraz světla. Světlo se automaticky zapne, když detekuje vibrace z procházky. Tento blikající světlo vyzařuje auru atraktivní oranžovo červené. Světlo může být snadno odstranit, pokud někdo nebude chtít používat světlo při chůzi. Tato hůl by bylo skvělé pro noční procházky nebo chůzi po neosvětlené chodbě.

●Motion aktivovaný krystal řez jasné lucite míč úchyt

●Genuine Wenge dřeva hřídel s pruhovanou a jasné lucite horní část

●Includes baterií a dlouhotrvající červené LED světlo


SPECIFIKACE


Materiál: Dřevo a Lucite
Povrch: kabát
Rukojeť: Lucite Ball
Výška: 36-37"
Barva: hnědá
Čistá hmotnost: 0,6 kg
Nosnost: 250 liber
Certifikát: CE


BALENÍ
Vázanou kartu, 50ks/kartonu, logo tisk
Krabička velikost: 73 × 24 × 52 cm


DODÁVKA
35 dní


Přístav
Ningbo nebo Šanghaj


PLATEBNÍ PODMÍNKY
TT, Western Union

Císařská koruna zabývají křišťálovou kouli úchyt vycházkovou hůl s rozsvítit lucite wenge dřeva - walking holí pro více než 10 let a vlastní dobrou pověst pro své kvalitní výrobky a dobré služby. Jako profesionální výrobce a dodavatel v Číně Vřele vítáme vás k nákupu nebo velkoobchodní levné a kvalitní výrobky z naší továrny.

Hot Tags: křišťálová koule úchyt vycházkovou hůl s světlo do lucite s wenge dřeva - walking holí, Čína, výrobce, dodavatel, výrobce, velkoobchod, levné, Prodám, na prodej
Dvojice:Postavte se hůl skládací cestovní hůl s LED světlo nejlepší hůl pro rovnováhu Další:PathLighter hůl - nastavitelný posun popisovače chůzi hůl s lehkého topůrka

Dotaz

You Might Also Like