PathLighter hůl - nastavitelný posun popisovače chůzi hůl s lehkého topůrka

PathLighter hůl - nastavitelný posun popisovače chůzi hůl s lehkého topůrka

Svítí na cestu a cítit bezpečněji s naším novým PathLighter posunem chůzi hůl. Super silná Xenonová výbojka nachází v šachtě hůl vytváří osvětleného "bezpečnostní okruh", který umožňuje zřetelně vidět žádné překážky, které mohou být ve vaší cestě.

Podrobnosti o produktu

POPIS VÝROBKU

 

PathLighter hůl - nastavitelný posun popisovače chůzi hůl s lehkého topůrka


Svítí na cestu a cítit bezpečněji s naším novým PathLighter posunem chůzi hůl. Super silná Xenonová výbojka nachází v šachtě hůl vytváří osvětleného "bezpečnostní okruh", který umožňuje zřetelně vidět žádné překážky, které mohou být ve vaší cestě. Pocit jistoty a dost silný, aby bezpečně večerní procházky nebo vyjednat spoře osvětlené chodby a schodiště.
Nový design této třtiny umožňuje rychle a snadno upravit z 34 "až 39". Ergonomická rukojeť a posunu stylu poskytuje pohodlí a extra stabilitu při chůzi a snadno ovladatelný vypínač na světlo zajišťuje, že bude mít světlo, kdykoli ji budete potřebovat.

●Convenient vypínač na rukojeti

●Comfortable houba úchyt

●True světlo High-Power Xenonová výbojka (trvá 40 hodin)

●Durable hliník a polykarbonátová konstrukce

●Replacement lampy k dispozici.

●Requires tři (3) AA baterie (není součástí balení)

●Comes nainstalované s zdarma vysoce kvalitní gumová koncovka


SPECIFIKACE


Materiál: Hliník a polykarbonát
Povrch: oxiduje
Rukojeť: houbu
Výška: 34-39"
Barva: Černá, stříbrná
Čistá hmotnost: 0.5 kg
Nosnost: 200 liber
Certifikát: CE, FDA

7192-00_500x500.jpg

BALENÍ
Poly bag, 50ks/kartonu, nálepka
Krabička velikost: 73 × 24 × 52 cm


DODÁVKA
35 dní


Přístav

Ningbo nebo Šanghaj


PLATEBNÍ PODMÍNKY
TT, Western Union

Císařská koruna vypouštěla třtiny pathlighter - nastavitelné offset zpracovat chůzi hůl s lehkého topůrka pro více než 10 let a vlastní dobrou pověst pro své kvalitní výrobky a dobré služby. Jako profesionální výrobce a dodavatel v Číně Vřele vítáme vás k nákupu nebo velkoobchodní levné a kvalitní výrobky z naší továrny.

Hot Tags: pathlighter hůl - nastavitelný Vyosená chůzi hůl se světlem šachta, Čína, výrobce, dodavatel, výrobce, velkoobchod, levné, Prodám, na prodej
Dvojice:Křišťálová koule úchyt vycházkovou hůl s rozsvítit Lucite s Wenge dřeva - vycházková hůl Další:Nejlepší chůze pro starší lidi s LED svítilnou, poplachové a výstražné světlo

Dotaz

You Might Also Like