Módní originální wenge dřevo derby vycházková hůl se stříbrným límcem

Módní originální wenge dřevo derby vycházková hůl se stříbrným límcem

POPIS PRODUKTU Módní Originální Wenge Wood Derby Walking Cane Se stříbrným límcem Wenge je velmi výrazný hledá dřevo. Dřevo wenge dřeva je tmavě hnědé, téměř černé s jemnými tužkou tenkými, světle opálenými až načernalými hnědými pruhy. Toto dřevo má velmi elegantní vzhled, skvělý pro...

Podrobnosti o produktu

POPIS VÝROBKU

 

Módní originální wenge dřevo derby vycházková tř a stříbrný límec

Wenge je velmi výrazné dřevo.

Dřevo wenge dřeva je tmavě hnědé, téměř černé s jemnými tužkou tenkými, světle opálenými až načernalými hnědými pruhy. Toto dřevo má velmi elegantní vzhled, skvělé pro každodenní nebo noční oblečení. Lesklý stříbrný límec je jednoduchý přízvuk, který pomáhá dát této třetě jeho charakteristický charakter.

Povrch tohoto dřeva byl broušen a dokončen tak, aby odolával praskání, roztřepení a poškození venkovními prvky. Jedinečný styl a kvalita dřeva Wenge dělá tuto hůl být ve své třídě.

 

· Pravá dřevěná šachta Wenge

· Odpovídající Wenge dřevo Derby rukojeť

· Stylový stříbrný límec

 

Specifikace

 

Materiál: Wenge dřevo

Povrch : Broušený

Rukojeť: Wenge dřevo

Výška: cca 36-37"

Barva: Tmavě hnědá

Čistá hmotnost: 0,32 kg

Nosnost: 250 liber

 

Balení

PE taška, 50ks/karton, značka

Velikost kartonu: 94x34x28 cm

 

Dodávky

30 dní

 

Port

Ningbo nebo Šanghaj

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

TT, Západní unie
Jinhua Huge Industrial Co., Ltd.  se zabývá módní pravé wenge dřevo derby pěší třt se stříbrným límcem pro více než 10 let a vlastnil dobrou pověst pro své kvalitní výrobky a dobré služby. Jako profesionální výrobce a dodavatel v Číně vás srdečně vítáme k nákupu nebo velkoobchodnímu nákupu levných a kvalitních výrobků z naší továrny.

Hot Tags: módní originální wenge dřevo derby pěší třt se stříbrným límcem, Čína, výrobce, dodavatel, továrna, velkoobchod, levné, koupit, na prodej
Dvojice:Tradiční turistická rukojeť ze dřeva - ořechová mořidla Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like